PAZAR'DAN REKTÖR'E ZİYARET
Pazar Meslek Yüksekokulu'nun hedef ve istekleriyle ilgili Belediye Başkanı Ahmet Basa ve beraberindeki heyet, RÜ Rektörü Prof. Okumuşoğlu'nu ziyaret etti.


17 Ağustos 2010 Salı
Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ve beraberindeki heyet; Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Turan Yüksek, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Erdinç Telatar, Pazar İlçesinde Üniversite Geliştirme Derneği Başkanı Abdullah Uzun, Başkan Yardımcısı Sadık Hür, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, Rize İl Encümen üyesi Rasim Çorbacı ile Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, görüşme sırasında Pazar Meslek Yüksekokulu’nun kuruluşundan, bugünlere gelmesine kadar büyük destekler veren Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu’na teşekkür etti.

Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu ise geniş bir heyetle kendisinin ziyaret edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında Pazar Meslek Yüksekokulunun çok güçlü bir akademik kadroya sahip olduğunu, okulun eksikliklerinin hızla tamamlanmaya çalışıldığını anlattı.

Rektör Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu Pazar yerleşkesindeki kampus ulaşımı için dolmuş hattı, öğrenci yurtları gibi bazı eksiklilerin giderilmesinin ardından ileride kolaylıkla bir fakülteye dönüşümün gerçekleşebileceğini, Pazar’ın bu potansiyele sahip olduğunu ifade ederek, bunun için daha çok çalışılıp biraz daha sabredilmesi gerektiğini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Ahmet Basa , Pazar Meslek Yüksekokulu , Nazmi Turan Okumuşoğlu
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7140 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost