PAZAR'DA YOLLARA KİLİT PARKE DÖŞENİYOR
Pazar’da belediye çamur olan yolları kilitli parke taşı ile döşüyor.14 Ekim 2009 Çarşamba

NACİ GÜVEN - Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçede yüksekokula ve Endüstri Meslek lisesi ile Zafer mahallesi Katori mevkisine giden yolu belediye fen işleri ekipleri tarafından kilit parke ile kapladıklarını belirtti.

Parke döşenen yolun Rize Üniversitesine bağlı yüksekokul ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ile mahalle sakinlerine de hitap ettiğini ifade eden Basa, “Kış mevsiminde yağmurdan sürekli hasar görmesi nedeniyle çamur deryasına dönüşen bu yolu kilitli parke taşının döşenmesi ile modern bir görünüme kavuşturacağız. Amacımız halkımızın buralarda hak ettiği bir şekilde yaşamasını sağlamaktır” dedi.

Başkan Basa, “Bundan sonra vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz, daha rahat ortamda ulaşımlarını sağlayacaklar. Öğrenciler açısından bu yol önemliydi. Her gün bu yolu kullanıyorlardı. Biz de çalışmalarımız kapsamında bu yola öncelik tanıdık ve çalışmamızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Öğrencilerin ilçeden en iyi hizmeti alabilmeleri için bize düşen görevi yapmış olacağız” diye konuştu.

Basa, yola yeni döşenen 250 metre kilitli parke taşları ile birlikte bu güzergâhta toplam bin metre yolun kaplanmış olacağını kaydetti.


    
 
  ali sarıbaş (22.06.2010 00:14:12)
  Selam herşey çok güzel ama mobese kameralarına neoldu izleyemiyoruz ben gurbetteyim istanbulda mobeseyle hasret gideriyoduk memleketimizin oda yok oldu neden bilgilendirseniz sevinirim saygılar
 
  sevilay koç (21.10.2009 10:13:18)
  zafer mahallesi yollarına bir günde bakın (bulep yani yakında patika yol olarak kalacak) yılda bir mahalleye gidiyorum ve her gittiğimde daha çok kapanıyo....
 
  Aydin ISLAMOGLU (17.10.2009 21:41:36)
  Pazar,in bütün mahalleleri esit seklde hizmet görmeli,pazar ilcesi birkac mahalleden ibaret degil.....
 
  MAHALLE SAKINI (15.10.2009 16:28:56)
  Bu zafer mahallesi yolu ne olacak sayın baskanım koca bır mahalleye kac yıldır hızmet gelmıyo kanalızyasyonu ve yolu yok bunlara el atmanızı ıstıyoruz
 
  Saim Özgürbüz (15.10.2009 13:42:01)
  Ahmet Bey Tabiki bunların yapılması gerekır. Pazarımızı güzelleştırmek gerekır.Pazar rımızın acil bir eksiği var nedir derseniz Yüsek okulumuz fakat öğrenci yudumuz eksik pazarlı iş adamlarından destek isteyelim bu işin bir boyutu gelelim köy yollarımıza dedelerimizin kazma kürekle yapılan daracık yollar aynen kaldı. hiç bir genişleme yok artık asfaltlama zamanı geldı araçlarımızın ön takımını bozmadan istanbuı a gelemıyoruz gerçi çok sorunumuz varda elimizden tutacak yok Allah sana kolaylık versin selamlar.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2083 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  13  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost