PAZAR'DA YAZICIOĞLU İÇİN FOTOĞRAF SERGİSİ
İlçemiz Pazar'da, iki yıl önce helikopter kazasında hayatını kaybeden eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için fotoğraf sergisi açıldı.


28 Mart 2011 Pazartesi
Büyük Birlik Partisi (BBP) Pazar ilçe teşkilatı ve arkadaşları tarafından düzenlenen sergi, Pazar Meydan Parkında açıldı. Sergide, Yazıcıoğlu'nun ölümünden birkaç hafta önce seçim çalışmaları için geldiği Rize ve Çayeli'nde çektirdiği farklı fotoğraflar yer aldı.

Serginin açılışına BBP Rize il kurucularından Süleyman Karali, Çayeli İlçe Başkanı Mehmet Çil, Pazar İlçe Başkanı Mühittin Ayrılmış, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Pazar İlçe Başkanı Mühittin Ayrılmış açılışta yaptığı açıklamada, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun şahsında abideleşen vatanseverlik duygularının yeni nesillere ilham kaynağı olması maksadıyla bu resim sergisini düzenlediklerini belirterek, "Ülkemizin seçim atmosferine girdiği şu günlerde rahmetli Yazıcıoğlu'nun siyaset malzemesi olmasını istemediğimiz için parti amblemi kullanmayı uygun bulmadık. Şahsi manevisini Hatm-i Şerif ve mevlit programlarıyla anıp arkada kalan arkadaşları olarak hayırdua ile anmak istedik. Sergide emeği geçen fotoğraf sanatçımız Resul Çelik ile tüm gönüldeşlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.


Anahtar Kelimeler : Büyük birlik partisi , Muhsin Yazıcıoğlu , fotoğraf sergisi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4667 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  23  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost