PAZAR'DA SOMA'YA DESTEK KERMESİ
Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine destek amacıyla düzenlenen kermes etkinliğine, her kesimden destek geldi.


19 Haziran 2014 Perşembe
AK Parti Pazar Kadın Kolları tarafından Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine destek amacıyla bir kermes düzenlendi.

Partili kadınların evlerinde yaptıkları yöresel yemekler ile esnafların da katkı yaparak bağışladığı tatlılar, Meydan Parkı’nda kurulan sofralarda ‘Soma’ya yardım kermesi’ etkinliğine destek olan vatandaşlara sunuluyor.

Kermesin açılışını; Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti İlçe Başkanı Sabri Aydoğdu ve Pazar Üniversite Derneği Başkanı Sadık Hür; etkinliği düzenleyen kadınlarla birlikte gerçekleştirdi.

 


Açılışın ardından birçok kişi yardımda bulunurken Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan da eşiyle birlikte kermes etkinliğine katılarak destek verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Aydoğdu kermesin 2 gün devam edeceğini ve elde edilecek gelirin de Başbakanlık tarafından açılan Soma Yardım Hesabı üzerinden ilgili yerlere ulaştırılacağını söyledi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1657 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  15  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost