PAZAR'DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ
Öğretmenler günü dolayısıyla Pazar'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm öğretmenlere hediyeler verildi.


24 Kasım 2011 Perşembe
24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Pazar Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede görevli tüm öğretmenlere hediyeler verildi.

Erkek öğretmenlere kravat, bayan öğretmenlere ise şal hediye ettiklerini söyleyen Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşiyan, "Pazar’da eğitim camiası olarak öğretmenler gününde tüm öğretmenlerimize çam sakızı, çoban armağanı bir hediyemiz oldu. Belki maddi anlamda büyük bir karşılığı yok ancak, öğretmenlerimizin hatırlanması, değer verilmesi, bugünün anısının taze tutulması, gönüllerin alınması anlamında önemli olduğuna inanıyoruz. Sadece bir gün değil, öğretmenlerimizi senenin her günü seviyor, değer veriyor, önemsiyoruz. Ancak bu özel günün anısını yaşatmayı da hepimize moral, motivasyon sağlayıcı bir unsur olarak görüyoruz. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, nice sağlıklı, güzel günlere birlikte ulaşmayı diliyoruz" dedi.


Anahtar Kelimeler : 24 kasım öğretmenler günü
    
 
  Bayram Ali Morgül (24.11.2011 16:36:08)
  Tüm emekli çalışan öğretmen meslekdaşlarımı öğretmenler gününü kutluyor,başarı,sağlık dolu nice yıllar diliyorum.Eskideki gibi sazlı sözlü eğlenceli günleri özledik. Gelecek kutlamalarda öğretmeleri bir araya toplayıp özellikle emekli öğretmenlerinde aralarında alarak eğlenceli günler yaşatmanızı diliyor ve bekliyorum.Saygılar sevgiler sunuyorum.
 
  Nurettin Sağbaş (24.11.2011 15:24:06)
  Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik ederim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3558 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost