PAZAR'DA MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ
Pazar Belediyesi, Ramazan Bayramında yoğun ziyaret alacak olan mezarlıklarda temizlik çalışmaları yaptı.


29 Ağustos 2011 Pazartesi
Pazar Belediyesi Şehir Mezarlığı'nda ve Kirazlık Mahallesi mezarlığında eskiyen mezarların kaybolmaması için mezarların etrafında temizlik çalışması yaparak, mezarların bakımını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ahmet Basa, Mezarlık içinde ve yollarında büyüyen otları temizleyen ekiplerinin, çalışmaları bayram arifesinde tamamladıklarını belirterek, mezarlıkların bayramda rahat bir şekilde ziyaret edilebileceğini ifade etti.

Basa, Ramazan Bayramı dolayısıyla, halkın yoğun ziyaretlerine sahne olan mezarlıklarda kapsamlı temizlik çalışması yaptıklarını belirterek, "Bugünlerimizi bize bırakan ecdadımızın yattığı mezarlıkları, en iyi şekilde temizlemek başta belediyemiz olmak üzere herkesin üzerine düşen bir görevdir. Şehir Mezarlığı'nda ve Kirazlık Mahallesi mezarlıklarında, iki hafta önce başlattığımız kapsamlı bayram temizliklerini tamamladık. Şehir mezarlığının toprak olan yolunu da betonla kapladık. Yaptığımız çalışmanın ilçe halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın şimdiden Ramazan Bayramlarını da kutluyorum" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Belediyesi , Ahmet Basa , Mezarlık temizliği
    
 
  ishak akın (29.08.2011 19:07:08)
  allah herkesden razı olsun bayramınız mubarak olsun
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5923 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  31  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost