PAZAR’DA LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI
Pazar’da koordinatörlüğünü Kadem Morgül ile İsmail Payal’ın yaptığı Liseler Arası Futbol Turnuvasının 2. ayağında 10. sınıflar yarıştı.


05 Mayıs 2015 Salı
Pazar İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen ve koordinatörlüğünü Kadem Morgül ile İsmail Payal’ın yaptığı Liseler Arası Futbol Turnuvasının 2. ayağında 10. sınıflar yarıştı.

Pazar İlçe Sentetik Futbol sahasında oynan maçlara; Atatürk Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi, İmam Hatip Lisesi, Kaçkar Sağlık ve Meslek Lisesi ile Necat Sağbaş Anadolu Lisesi katıldı.

10. sınıfların finalinde Kaçkar Sağlık Meslek Lisesi ile Endüstri Meslek Lisesi karşılaştı. Maçı 3 – 2 kazanan Kaçkar Sağlık ve Meslek Lisesi Şampiyon oldu.

Şampiyon takımın kupa ve madalyalarını Şevki Tonyalı ve Kocaeli Birliksporda oynayan Feyyaz Aydil’den alan sporcu öğrenciler büyük sevinç yaşadılar.

 


Anahtar Kelimeler : Atatürk Lisesi , Endüstri Meslek Lisesi , Anadolu Öğretmen Lisesi , İmam Hatip Lisesi , Kaçkar Sağlık ve Meslek Lisesi , Necat Sağbaş Anadolu Lisesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6392 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost