PAZAR'DA KÖYDES İNCELEMESİ
Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, beraberindeki il genel meclisi üyeleriyle beraber 6 köyde inceleme yapıp eksikleri yerinde gördü.


17 Şubat 2010 Çarşamba
OSMAN KAMBUR - Pazar kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, beraberindeki İl Genel Meclisi üyeleri Rasim Çorbacı, Leyla Veyisoğlu, Erdal Biber, İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Terzioğlu ile birlikte Şendere, Kuzayca, Tektaş, Güney, Örnek ve Merdivenli köylerinde incelemelerde bulundu.

2010 yılında KÖYDES kapsamında gelecek ödeneğe göre 1. ve 2. derecedeki ihtiyaçların belirlenmesi; duvar, menfez, beton yol ve asfalt kaplama çalışmaları için bir ön ziyaret şeklinde gerçekleşen incelemede muhtarlar ve azalarını dinleyen Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, taşımalı eğitim nedeniyle boşalan köy okullarının muhtar odası ve halk eğitim kurs alanı olarak değerlendirilmesi yönünde muhtarlardan gelen istekler için de gereken desteğin verileceğini ifade etti.

Güney Köyü’nde Halk Eğitim tarafından düzenlenen dikiş, nakış kursunu da gezen Kaymakam Güney, burada el emeği göz nuru dökerek örnek çalışmalar yapan kursiyerlerle bir süre sohbet edip başarılar diledi.


    
 
  ensar (19.02.2010 14:00:07)
  sayın kaymakam bey bıde ocak koyune gelse yollar yagmur yagdıgında camurdan gecılmıyo yollarda cukurlar olustu ordan hergun yuzlerce ogrenci inıyo
 
  ali sarıbş (18.02.2010 15:15:12)
  merhabalar çalişmalarınızı taktir ediyorum ama hudisa köyüne bunca zamandır hiç birşey yapılmadı halkı tek başına bıraktınız halk eğitimsiz cahil birbirini çekemez hale geldi köyde hiç bir iş yapılmaz hale geldi köylerde artik kımse komsuluk yapmaz hale geldi bunlar neden kaynaklanıyor işsizlikten hudisa köyün yolu bileyok bu yazılarimi dıkkate alırsınız sanırım SAYGILAR SELAMLAR
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3129 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost