PAZAR'DA KARAL'A DOSYA SUNDULAR
Pazar'daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kahvaltıda biraraya geldikleri aday adayı Hasan Karal'a taleplerin yer aldığı bir dosya sundular.


13 Mart 2011 Pazar
Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Şoförler Odası Başkanı Ekrem Kılıç, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Turan Karahan, Ticaret Odası Başkanı Neşet Çakır ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı’dan oluşan STK temsilcileri, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve AK Parti Pazar İlçe Başkan Vekili Sabri Aydoğdu’nun da katıldığı kahvaltılı toplantıda, AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hasan Karal ile bir araya geldiler.

Pazar sivil toplum kuruluşları olarak istek ve taleplerini içeren bir dosyayı Karal’a ileten STK temsilcileri, destek istediklerini ifade ettiler.

Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Hasan Karal’ın il başkanlığı döneminden bu yana Pazar’ın sorunları yakından bilen bir isim olduğunu belirterek, “Bugün ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları olarak, Pazar’da öncelikli olarak eksik gördüğümüz bazı konuların giderilmesi anlamında bu kahvaltılı toplantıda aday adayı Sayın Hasan Karal Bey ile bir araya geldik. İlçemizde 2001 yılında kapatılan Halk Bankası şubesinin yeniden açılması, yine emniyet müdürlüğümüze hizmet binası yapımı ve bir huzurevi yapılması talebimiz oldu” dedi.

Hasan Karal ise siyasetçinin görevinin istek ve talepleri takip ederek ilgilenmek olduğunu ifade ederek, “Gücümüz yettiği, imkânlarımız elverdiği ölçüde hizmetleri Ankara’dan memleketimize taşımaya çalışıyoruz. Pazar ilçemizin de problemlerini yakinen biliyorum. Bunların bir kısmını bugüne kadar çözdük. İnşallah bundan sonra da bir kısmını da önümüzdeki dönemlerde çözmeye çalışacağız. Bu toplantıdan istifade ettiğimi söyleyebilirim. Pazar’da böyle bir birlik ve beraberlik havası var. STK başkanlarımızın hepsi aynı düşünce etrafında birleşmiş, ileri görüşlü insanlar. Biz de Rize’nin bir evladı olarak hep beraber el ele vererek memleketimizin her köşesine ayrım yapmaksızın hükümetimizin imkanlarını taşıyacağız” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler : Hasan Karal
    
 
  HayrettinOĞUZ ( Zelekli ) (13.03.2011 13:34:34)
  Aday adayı de olsa anlaşılan milletvekili muamelesi görmeye başlamış Hasan KARAL bey Hasan karal beyin aday adaylığını değil Millet vekilliğini tebrik ederiz.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6393 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  10  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost