PAZAR’DA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SÜRPRİZ ADAY
Pazar Belediye Başkanlığına resmen bağımsız aday olduğunu açıklayan Muhammet Ali Canca, bakın adaylık gerekçesi ve idealleri hakkında neler söyledi:


14 Şubat 2014 Cuma
Pazar Belediye Başkanlığına bağımsız aday olduğunu açıklayan Muhammet Ali Canca, “Hikâye anlatmak için değil, değer üretmek için geliyorum” dedi.

Canca, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, “12.02.2013 tarihi itibarı ile resmen bağımsız Pazar Belediye Başkan Adayı oldum. Hikâye anlatmak için değil, değer üretmek için geliyorum. Uzun yıllardan beri ülkemizde sürüp gitmekte olan bir takım yanlış uygulamaların hat safhaya ulaştığı, güçlünün güçsüzü ezdiği, bu kısır döngüye bir şekilde küçük de olsa bir tepki verilmesinin zaruri bir durum olduğunun altını çiziyorum. Bugün yaşanılan birçok sorunun gelecek kuşaklara aktarılmaması için bazı kalıpların, öğrenilmiş çaresizliklerin değiştirilmesi gerektiğini, bunun içinde elimden gelenin en iyisini yapacağımı özellikle vurgulamaktayım. Kazanmak ya da kaybetmek benim için çok da önemli değil. Buradaki asıl amaç bir takım yanlış uygulamaların vatandaşı rahatsız ettiğinin gerekli yerlere ulaşmasını sağlamaktır. Ülkemize ve milletimize sahip çıkmak durumundayız. Bu ülke bize emanettir, bu emanetin sahibi çocuklarımızdır, onlara kavgasız, gürültüsüz, temiz ve huzurlu bir gelecek temin etmek durumundayız. Bu, toplumu oluşturan bütün bireylerin ortak sorumluluğudur. Bunu sağlamanın yolu da toplum çıkarlarını bireysel çıkarımızın önünde tutmaktan geçer. Kendim de dâhil herkese sormak istiyorum, kaçımız yaptığımız veya yapacağımız işlerde toplum menfaatlerini de göz önünde bulunduruyoruz? Aslında bütün sorunların temelinin çıkış noktasının tam da bu olduğunu düşünüyorum. Vatandaşın içinden çıkmış, olayları farklı açılardan değerlendirebilen, bu doğrultuda seçim propaganda, söylem ve içerikler, tamamen kendi araştırmalarım sonucu oluşturduğum özetlerden harlanmaktadır. Herhangi bir kişi ve kurumla hiçbir siyasi bağlantım bulunmamaktadır. Doğruyu, iyiyi ve güzeli aramak, yaşamak ve yaşattırmak temel prensibimdir. Adaylara şimdiden başarılar diliyorum ve iyi olan, hak eden kazansın diyorum” ifadelerini kullandı.


Canca, propaganda sürecini sosyal paylaşım sitesinde açtığı şu sayfadan yürüteceğini duyurdu:
Bağımsız Pazar Belediyesi Başkan Adayı Muhammet Ali CANCA


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3316 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost