PAZAR’DA AK PARTİ ADAY ADAYLARI TANITILDI
AK Parti Pazar İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen tanıtım toplantısında AK Parti Rize Milletvekili aday adayları tanıtıldı.


16 Mart 2011 Çarşamba
Tanıtım öncesi Milletvekili aday adayları ile Pazar İlçe Teşkilatı Çınaraltı Lokantasında bir araya gelerek öğle yemeği yediler.

Pazar AK Parti İlçe binasında düzenlenen toplantıya Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra 12 Haziran'daki genel seçimlerde aday adaylıklarını açıklayan Davut Birben, Yunus Öksüz, Harun Mertoğlu, Mehmet Karaca, Süleyman Basa, Seher Kandil, Sebahat Çakır, Mehmet Okumuş, Adnan Talip Parlak, Adem Biberoğlu, Hasan Basri Velioğlu, Hüseyin Kaya, Mustafa Demir, Yunus Köroğlu, kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, “Önümüzde bir seçim var. Bu seçimde alacağımız başarı ile ülkemizin geleceğine yön vereceğiz. Rehavete kapılmayacağız. Rize’de 17 tane birbirinden değerli arkadaşımız Milletvekili aday adayı. Bu gün nasıl kol kolaysak seçim sürecinde de bu birlik devam edecek'' dedi.

AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız ise teşkilat olarak kadın ve gençlik kolları başkanlıkları ile ana kademede görevli olan tüm mensuplarıyla seçime hazır olduklarını söyledi.

Daha sonra milletvekili aday adaylarına söz hakkı tanındı ve 17 adaydan toplantıya katılan 14 aday kendilerini tanıtarak, özgeçmişleri hakkında bilgi verdiler.


Anahtar Kelimeler : Ak Parti Rize Aday adayları
    
 
  Muhammet DEMİRCİOĞLU (17.03.2011 16:40:42)
  aldığımız duyumlara göre İSTANBUL miletvekiki hemşehrimiz sayın Nusret BAYRAKTAR RİZE den aday olacak İSTANBULDA,Kİ konuşmalar bu yönde
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4982 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  26  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost