PAZAR ZİRAAT ODASI'NDAN EĞİTİME DESTEK
Pazar Ziraat Odası ilk ve ortaöğretim kurumlarında ki öğrencilere yönelik verilecek ücretsiz kurslara katkıda bulunuyor.


21 Ekim 2010 Perşembe
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Pazar Ziraat Odası Başkanlığı işbirliğiyle yapılan protokol çerçevesinde ilk ve ortaöğretim kurumlarında ki öğrencilere ücretsiz ders verilecek.

Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Oda olarak öğrenciler için ellerin gelen her şeyi yapacaklarını belirterek, “İlçemizdeki eğitim düzeyini daha yüksek seviyelere çıkartmak ve çocuklarımızın Üniversite ile Fen Liselerini kazanabilmeleri için, İlköğretim okullarında 7. ve 8. sınıf öğrencilerine Fen Teknolojileri, Matematik, Türkçe derslerinde; Liselerde 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik Matematik, Geometri, Edebiyat derslerinden hafta sonu kurslar verilecek. Bizde Ziraat Odası olarak bu kurslarda görev alacak olan öğretmenlerin ödeneklerini karşılayacağız” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdür Sait Yaşayan’da, eğitime verdikleri katkıdan ötürü Pazar halkı adına, Ziraat Odası Başkan Nurettin İnce ve yönetimine çok teşekkür ettiklerini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , pazar ziraat odası
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7752 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  29  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost