PAZAR MİLLİ EĞİTİM'E TAKDİR
Rize İl Milli Eğitim Müdürü ve 3 yardımcısı, İl Teftiş Kurulu Başkanı ile Pazar Milli Eğitim Müdürlüğü'nü teftiş etti. İşte sonuç:28 Şubat 2010 Pazar

Pazar'da yapılan toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün çalışmaları masaya yatırıldı.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik başkanlığında İl Milli Eğitim Teftiş Kurulu Başkanı Halil İbrahim Güntepe ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Mollamertoğlu, Mustafa Kalender ile Baki kesici, Pazar Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen toplantıda; ilçenin eğitimdeki son durumunu değerlendirdiler.

Pazar ilçesindeki tüm okul yöneticilerinin katıldığı toplantıda SBS, STS ve ÖSS sınavları, ders, okul ve konu bazındaki eksiklikler de tartışıldı.


Çok olumlu ve yapıcı bir iletişim ortamında geçen toplantıda konuşan Rize İl Milli Eğitim Müdürü Rasim Çelik, Pazar ilçesinin son dönemde eğitimin her alanında çok önemli mesafeler aldığını belirterek, “Rize’den bu çok net gözükmektedir. Biz bu güzel ortamı ve gelişmeyi takdir etmek ve yakalanan sinerjiye katkı sağlamak için ilçenize geldik. Şunu paylaşayım ki Pazar’dan çok memnun ayrılıyoruz. Bundan sonraki süreçte mevcut eksiklikler tamamlanarak daha güzele gidileceği inancındayım. Özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürü ve ekibine tebriklerimi sunuyorum” dedi.

Pazar’ın milli eğitimde, özellikle son bir yıl içerisinde çok önemli ilerlemeler kaydettiğini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Çelik, elbirliğiyle daha güzel çalışmalar yapılabileceğini belirterek, olağanüstü gayret gösteren öğretmenlerin ile bildirilmesi halinde takdirle ödüllendirileceklerini ifade etti.

Okul müdürleri adına söz alan Pazar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Besim Acar, toplantıda azar beklerken okul müdürlerine moral ve motivasyon verilmesinin çalışmalarına katkı sunacağını belirterek, bu tür toplantı ve denetimlerin devam etmesini arzuladıklarını söyledi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2286 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  22  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost