PAZAR MHP'DE ÜSTBAŞ İLE YOLA DEVAM
Rize’nin Pazar ilçesinde MHP ilçe genel kurulu yapıldı. Tek liste ile girilen seçimde İlçe başkanlığına yeniden Ziya Üstbaş seçildi.


17 Mayıs 2009 Pazar
NACİ GÜVEN - Pazar belediye kültür salonunda Divan Başkanlığını MHP Trabzon Milletvekili Süleyman Yunus Latifoğlu’nun yaptığı genel kurula, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Trabzon MHP İl Başkanı Nihat Birinci, Rize MHP İl Başkanı Zeki Mayi, il yönetim kurulu üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgüt temsilcileri katıldı.

Yeniden Pazar MHP ilçe Başkanlığına seçilen Ziya Üstbaş, geçirdikleri genel ve yerel seçimlerde partisini layıkıyla temsil ettiklerini belirterek, “Başkan yardımcısı olduğum partimde daha sonra başkan olarak girdiğim seçimlerde ilçemizde ki oyumuzu artırarak iyi bir seçim geçirdik ve başarılı olduk. Ayrıca birlik ve beraberliği sağladık. Aynı başarıyı şimdi yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımla daha yükseklere çıkaracağızb” dedi.

Tek liste halinde yapılan seçimde ilçe başkanlığına kullanılan 131 oyun tamamını alan mevcut Başkan Ziya Üstbaş yeniden seçildi.

Üstbaş'ın listesinde Asım Apaydın, Hilmi Dural, Bora Haberal, Gökhan Bal, Yaşar Hacıfazlıoğlu, Turan Bayar, Yüksel Sarı, Osman Ergenç, Halil Kosoğlu ve Adem Banko yer aldı.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3395 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  32  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost