PAZAR MEYDAN PARKINDA TEMİZLİK
İlçemiz Pazardaki meydan parkı Pazar Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından tazyikli su ile yıkandı, ağaçların bakımı yapıldı.


11 Ekim 2011 Salı
İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılan periyodik temizlik hizmetleri yanında Meydan parkını da yıkayarak daha temiz bir ortam sağlamaya çalışıyor.

Belediye Başkanı Ahmet Basa, yaptığı açıklamada, Pazar'ın daha düzenli ve temiz bir ilçe olması amacıyla, ilçenin estetiğini ve sağlığını ilgilendiren temizlik ile ilgili çalışmaların yoğun ve aralıksız olarak devam edeceğini söyledi.

Yakın bir zamanda yeniden düzenlenerek modern bir park haline getirilecek olan meydan parkının güvercinler tarafından pisletildiğini belirten Basa, ''Halk sağlığının korunması noktasında gereken hassasiyeti göstererek Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz, vatandaşların sağlığını tehdit eden faktörleri asgariye indirmek amacıyla meydan parkını tazyikli su ile yıkadılar. Ayrıca park içerisinde bulunan dalları ve yaprakları sarkan ağaçlar da budanarak güzel bir görünüme kavuşturuldu. Yaz boyu devam eden temizlik çalışmalarımızı aynı şekilde sürdüreceğiz'' dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Belediyesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6254 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost