PAZAR HALK EĞİTİM'DEN MUHTEŞEM FİNAL
Pazar İlçe Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yıl içerisinde yapılan çalışmalar, düzenlenen bir sergi ile tanıtıldı. Sergiye katılım göz kamaştırdı.


14 Mayıs 2009 Perşembe
NACİ GÜVEN - Belediye binası giriş katında düzenlenen serginin açılışına, Kaymakam Yalçın Sezgin, Belediye Başkanı Ahmet Basa, İl Milli Eğitim Müdürü Rasim Çelik, daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan sergide konuşan Pazar İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Sarı, Halk Eğitim Merkezlerinin amacının, vatandaşların kurslarla meslek sahibi olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Sarı, şöyle devam etti: ''Halk eğitim merkezimiz her yaş ve eğitim düzeyindeki kişilerin ilgi, istek, yetenek ve beklentileri doğrultusunda faaliyet düzenliyor. Eğitim'den sanata, üretimden rehberlik ve danışma merkezlerine kadar bir çok alanda kurs veriyoruz. Bu yıl içerisinde 22 dalda 112 adet kurs açılmış olup, bu kurslarda bin 200 kişiye eğitim hizmeti verilerek belge düzenlenmiştir.''

Yapılan konuşmaların ardından serginin açılışını Kaymakam Yalçın Sezgin gerçekleştirdi.

Sergide yıl boyunca bayan kursiyerler tarafından yapılan giyim, nakış, el sanatları, trikotaj ve kilim ürünleri sergileniyor.


    
 
  kadir kızılhan (15.05.2010 19:57:11)
  sepet örücülüğünün resimleri niye yok sitedede görmekı istiyorum
 
  fatma akın (17.05.2009 14:37:07)
  çok güzel gorünüyo güzel pazarim teşşeküler hemşerılerıme.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2903 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  31  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost