PAZAR EĞİTİMDE BAŞARILI
Rize’de ilçeler arası seviye tespit sınavında il derecesi yapan Pazarlı öğrenciler, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarında ziyaret edilerek ödüllendirildi.


16 Ocak 2010 Cumartesi
İlçeler arası seviye tespit sınavında kendi kategorilerinde il derecesi yapan Pazarlı öğrencileri okullarında ziyaret eden ilçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan ve Şube Müdürleri Necmettin Yaşar ile Besim Acar, başarılı öğrencileri ödüllendirilerek motive ettiler.

Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesi’nden 5, Atatürk Lisesi’nden 4 ve Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden de 1 öğrenci Rize ilinde ilk on içinde yer alma başarısı gösterdi.

Ayrıca Necat Sağbaş Anadolu Lisesi, dört öğrenciyle katılmış olduğu OYAK Liseler Arası Matematik Yarışması’nda İl İkinciliği elde ederek önemli bir başarıya imza attı.

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan, elde edilen başarıların eğitim kenti Pazar’ın moral motivasyonunu yükselttiğini kaydederek, “Elde edilen bu başarılardan dolayı; öğrencilerimizi, öğretmen ve idarecilerimizi, aynı zamanda da velilerimizi tebrik ediyorum. Pazar ilçemizde hızla yükselen eğitim kalitesi ve elde edilen bu başarılar hepimizi mutlu etmektedir. Aynı başarıların ilerleyen zaman diliminde daha da artacağına inanıyorum.” dedi.

Pazar’dan dereceye giren öğrenciler:

ADI SOYADI SINIFI PUAN TÜRÜ İL DERECESİ
Atatürk Lisesi
BURAK PARLAK 10FEN FEN 1.
E.A 1.
SÖZ 3.
İREM ÜÇKAN 10SOS SÖZ 8.
MEHTAP KAMIŞOĞLU 11TMA E.A 6.
SİBEL KOÇAN 11TMB E.A 8.
       
İmam Hatip Lisesi
Fatih YILDIRIM 10/A SÖZ 6.
       
Anadolu Lisesi
SEVİM KARAGÖZ 10 SÖZ 6.
SELDA KALAY 10 EA 5.
EZGİ CİNAN 10 EA 8.
NERMİN GÖRMÜŞ 11 SAY 1.
HAVVA NUR BAŞAR 11 SÖZ 6


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3030 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  31  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost