PAZAR CHP'DE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI
15 Nisan'da yapılan İlçe kongresiyle yönetime gelen İlçe Başkanı Hasan Banko Atatürk anıtına çelenk koyarak çalışmalarına start verdi.


27 Nisan 2012 Cuma
Yeni ilçe yönetimi ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra parti çalışmalarına partinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün anıtına çelenk koyarak başladılar.

Partinin yeni seçilen İlçe Yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal marşının söylenmesiyle başladı.

Daha sonra söz alan İlçe Başkanı Hasan Banko, partilerinde geleneklerine uygun olarak demokratik bir seçim yaşandığını belirterek, ''Partimizde kaybeden olmaz her zaman partimiz kazanır. Bundan sonra da aynı birliktelik ve dayanışma içinde parti çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimizi öncelikle Pazar'da yerel seçimleri kazanmak sonrasında ülkemizde partimizi iktidar yapmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için çalışmalarımıza bugünden itibaren hız veriyoruz.Tüm partili dostlarımızı ve Cumhuriyetimize bağlı olan tüm vatandaşlarımızı parti çalışmalarımıza katılmaya çağırıyoruz. Çünkü bu dönemin çalışması bir parti çalışması değil Ülkemize ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkma çalışmasıdır'' dedi.

 

Anahtar Kelimeler : Pazar CHP
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4230 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  31  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost