PAZAR AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI
AK Parti Pazar İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi toplantısı coşkulu katılımla gerçekleştirildi.


13 Mayıs 2010 Perşembe
AK Parti Pazar danışma meclisi toplantısında, 'halkla hizmet parolasıyla' değerlendirilmeler yapılırken, yeni Anayasa tasarısı anlatıldı.

Pazar Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya, Rize AK Parti Milletvekili Lütfü Çırakoğlu, İl Başkanı Hasan Karal, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, partili il genel meclis üyeleri kadın ve gençlik kolları, mahalle ve köy temsilcileri ile üyeler katıldı.

Açılış konuşmasını Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız yaptı. Yıldız, “Dünyada ve Türkiye’de iktidar partisi ve siyasi partiler yıpranırlar ve oy kaybederler. Bunları yaşamayan tek parti AK Partisidir. Sürekli yükselmeyi sürdüren partimiz Türkiye’nin her yerinden oy alan ve 81 ilin 80’ninde milletvekili çıkartan bir partiyiz. Aynı zamanda tüm ülkenin partisi haline gelmiştir. Çünkü AK Partinin güçlü bir teşkilatı vardır” şeklinde konuştu.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ise yaptığı kısa konuşmasında Pazar’ın tanıtımında çok önemli yeri olduğunu düşündüğü bir faaliyet hakkında bilgi verdi. Basa, “Önceki yıllarda da düzenlediğimiz Pazar spor şenliklerinin dördüncüsünü bu yıl Kaymakamlık ile birlikte gerçekleştireceğiz. Bu yıl faaliyetlerimiz sporun her dalında gençleri sporla buluşturarak Pazar’ımızı en iyi şekilde tanıtmak olacak” dedi.

AK Parti Rize milletvekili Lütfi Çırakoğlu, Başbakan Erdoğan’ın Allah milletten razı olsun, biz milletten razıyız dediğini hatırlatarak, “Çünkü sizler Başbakanımızı seviyorsunuz. Bizler seviyoruz. Allah için seviyoruz, menfaat için değil. Türkiye’nin geleceğinin mimarı olduğu için seviyoruz” dedi.

Anayasa değişikliğine de değinen Çırakoğlu, “Anayasal değişikliğini tüm Türkiye milleti adına Türkiye Büyük Millet Meclisi yapıyor. Bu işin önemi o kadar büyük, o kadar önemli ki bütün Türkiye’nin adeta nefesini tutan hatta dünyanın demokratik ülkeleri adeta nefesini tutarak Türkiye’de ne oluyor ne olacak hukuk üstünlüğü noktasında hangi noktalara gelinecek bunun takibi içindeler” dedi.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri ,
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6045 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  30  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost