PAZAR AK GENÇLİKTE BAŞKANLIK SEÇİMİ
Pazar’da AK Parti İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi yapıldı. Başkanlığa Şaban Ali Canca getirildi.


13 Ağustos 2011 Cumartesi
Mevcut Başkan Mustafa Kurt’un AK Parti tüzüğü gereği yaş sebebiyle ilçe başkanlığından ayrılması nedeniyle kongreye tek liste halinde giren Şaban Ali Canca 392 oy alarak başkan seçildi.

İlçe binasında gerçekleştirilen kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Doğu Karadeniz Gençlik Kolları Koordinatörü Mehmet Muş, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Başkanı Adem Yıldız, ilçe kadın kolları, il gençlik kolları yönetimi, ilçe gençlik kolları ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Adem Yıldız, başarılı bir şekilde AK Parti Gençlik kolları başkanlığı görevini yürüten Mustafa Kurt’a, çalışmalarından ve katkılarından dolayı tüm teşkilat mensupları adına teşekkür ederek plaket verdi.

Divan Başkanlığını A. Oğuz Hut’un yaptığı kongrede gündeme ilişkin konuşmaların ardından seçime geçildi. Katılan 392 delegenin tamamının oyunu alan yeni Gençlik Kolları Başkanı seçilen Şaban Ali Canca’nın yönetiminde şu isimler yer aldı: Turgay Kurtoğlu, Tolga Karahan, Hakan Kurt, Selim Taşkıran, Nurhayat Eksilmez, Aziz Yılmaz, Yaşar Saat, Enes Kalça, Rıdvan Kurt, Erhan Baynazoğlu, Osman Şimşek, Enes Balta, Ünal Kara, Hurşit Aktürk, Adem Çatan, D. Ali Başnar, Refik Ekmekçi, Ramazan Yıldırım, Turan Kurt ve Özgür Asan.

Bayrağı devralan Şaban Ali Canca yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Bayrağı devraldığı günden bu güne kadar hizmet bayrağını layıkıyla taşıyan Mustafa Kurt’a ve ekibine teşekkür ediyorum. Böylesine onurlu bir göreve beni layık gören teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Yine hep beraber amacımız sadece Pazar’a hizmet etmek olacaktır. Ben değil biz diyebildiğimiz zaman, doğru ve kalıcı hizmetler üretebileceğimize inanıyorum."


Anahtar Kelimeler : Ak parti gençlik kolları
    
 
  imdat büyüktaş (14.08.2011 18:29:43)
  Ak partinin ilk kurulduğuna istanbul beyoğlu ilçesinde siyasete gençlik kollarında bir pazarlı olarak;
Ak gençliğe ve pazarın ak gençlerine başarılar dilerim...sayın başbanın yüklendiği emanet büyük onurlu bir görev allah yar ve yardımcısı olsun..
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2713 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  32  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost