PAZAR 6. SPOR ŞENLİĞİNE HAZIRLANIYOR
Bu yıl yapılacak olan Pazar 6. Spor Şenliği, Pazar Belediyesi tarafından organize ediliyor.


23 Mayıs 2012 Çarşamba
Daha önce ilçe Kaymakamlığı ve belediyece organize edilen Pazar Spor şenlikleri bu yıl Pazar Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

Pazar, geçmiş yıllarda önceki Rize valilerinden Kasım Esen tarafından 'sporda öncü ilçe' olarak seçilerek başlatılan Pazar Spor Şenliğinin altıncısının hazırlıkları başladı.

Pazar Belediyesi şenliklerde Kurumlar ve köyler arası futbol turnuvası, voleybol, basketbol, masa tenisi, bisiklet ve halk koşusu gibi organizasyonlarla renkli bir program yapmayı amaçlıyor.

4 Haziran'da başlayıp 30 Haziran'a kadar sürecek olan Spor Şenlikleri için Pazar Öğretmenevinde Belediye Başkanı Ahmet Basa, Pazar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tezcan, AK Parti İlçe Başkanı Adem Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Rasim Çorbacı, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı bir toplantı yapıldı.

Belediye Başkanı Ahmet Basa başkanlığında Yapılan toplantıda altıncısı düzenlenecek olan Pazar Spor Şenlikleri'nin bu yıl da aynı coşkuyla, program çerçevesinde tekrar yapılmasına karar verildi. Tertip komitesi, son değerlendirmesini birkaç gün içerisinde belirleyecek.

Şenliklerin eksiksiz bir şekilde başlatılması amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Basa, ''Bu yıl Pazar ilçemizde altıncısı gerçekleştireceğimiz Pazar Spor Şenlikleri 4 Haziran 2012 günü başlayıp 26 gün farklı dallarda devam ettikten sonra 30 Haziran 2012 tarihinde ödül töreni ve ödül galasıyla sona erecek. Müsabakaların kardeşlik ve dostluk içerisinde geçmesi dileklerimizle tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz'' dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar 6. Spor Şenliği , Ahmet Basa , Hasan Tezcan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5743 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost