PAZAR 5. SPOR ŞENLİĞİ 20 MAYIS'TA BAŞLIYOR
Pazar Kaymakamlığı'nın desteğiyle bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan geleneksel Pazar Spor şenliği öncesi istişare toplantısı düzenlendi.


30 Mart 2011 Çarşamba
Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Ümit Hüseyin Güney başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Milli Eğitim Müdürü, şube müdürleri, ilçe emniyet müdürü, jandarma komutanlığı temsilcisi, daire amirleri, okul müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri, çay fabrikası müdürleri ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Toplantıda, 20 Mayısta başlayıp 40 gün devam edecek şenliğe tüm dallar için katılacakların 1-16 Mayıs tarihleri arasında Pazar Spor Gençlik Müdürlüğüne müracaat edebilecekleri kararlaştırıldı. Şenliğin organizasyonu içerisinde yapılacak olan faaliyetler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, geçen yıl yapılan eksik ve yanlış bölümler tekrar gözden geçirildi.

Kaymakam Güney, yaptığı konuşmada, bu yıl gönüllü ve isteklilerle yola çıkmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Pazar, sporla özdeşleşen bir kent. 40 gün devam edecek büyük bir organizasyonu gerçekleştireceğiz. Kurumlararası futbol, voleybol karşılaşmaları, köylerarası halı saha futbol turnuvası, okullararası futbol, voleybol turnuvaları, tenis ve daha sonra ilave edeceğimiz diğer spor dalları bu süreçte devam edecek. Dostluk, kardeşlik, sevgi ve hoşgörüyü kucaklaştırıp gençliğimizi kendisi ve çevresiyle barışık yaşamaya sevk edecek olan Pazar 5. Spor Şenliğine tüm halkımızın geniş katılımı ve desteğini bekliyoruz."


Anahtar Kelimeler : Pazar spor şenliği , 5inci spor şenliği , pazar beşinci spor şenliği , spor şenliği
    
 
  isimsiz byn (20.05.2011 20:27:58)
  şenliklerde neler olacak.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7168 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost