PAZAR 4. SPOR ŞENLİĞİNDE 4. GÜN
Pazar 4. Spor Şenliği, 4. gününde salon sporlarında basketbol, masa tenisi ve kurumlar arası futbol maçlarıyla devam etti.


25 Mayıs 2010 Salı
Pazar Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesi'nin ortaklaşa tertipledikleri Pazar 4. Spor Şenliği'nin etkinlikleri, kurumlar arası futboldan sonra dün başlayan salon sporlarına bugün kız basketbol karşılaşmaları da eklenince heyecan daha da arttı.

Mehmet Akif Pirim Spor salonunda gündüz oynanan erkekler basketbol ve masa tenisini karşılaşmalarıyla birlikte bugün başlayan kız basketbol karşılaşmaları da yapıldı.

Kız basketbol karşılaşmalarının ilk gününde 2 karşılaşma yapıldı. İlk maç Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesi arasında oynandı. Daha önce okullar arası yapılan turnuvada il birinciliğini kazanmış olan Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi basketbol takımı rakibi karşısında hiç zorlanmadan maçı 67–21 kazandı. İkinci karşılaşma ise Pazar Sağlık Meslek Lisesi ile Pazar Atatürk Lisesi arasında oynanması gerekirken, Sağlık Meslek Lisesi maça çıkmayınca karşılaşmayı Atatürk Lisesi 12–0 hükmen kazandı.


Erkekler Basketbol karşılaşmalarında da bugün 2 maç oynandı. Birinci karşılaşmada Pazar Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi, İmam Hatip Anadolu Lisesi’ni 62–24 yendi. İkinci karşılaşmada ise Sağlık Meslek Lisesi, Necat Sağbaş Anadolu Lisesi takımını 43-36 mağlup etti.

Masa tenisinde ise şu sonuçlar alındı:
Muhammet Yağcı – Barış Can Telatar’ı 3-0, Nihat Daut- Murat Küçükarslan’ı 3-0, Semih Cengiz- İsmail Saydı’yı 3-1, Murat Aşık- Oğuz Eyupreisoğlu’nu 3-0, Serhat Korhan- Yüksel Okutucu’yu 3-0, Adnan Şeker- Şenol Kaya’yı 3-1 ve Onur Mavili- Hakan Demirbaş’ı 3-0 yendi.

Kurumlar arası futbolda ise Pazarspor Suat Karabekir Tesisleri'nde bugün yine 4 karşılaşma oynandı.

Günün ilk karşılaşması Melyat Çay Fabrikası ile Pazar Bölge Trafik arasında oynandı. Karşılaşmayı rakibine oranla daha iyi bir futbol sergileyen Melyat Çay Fabrikası maçı 7–1 kazandı.

İkinci maçta ise Gençlikspor ile Atatürk Lisesi karşılaştı. Bu karşılaşmayı da Gençlikspor 7–3 kazandı.

Üçüncü karşılaşmada Pazar Belediyesi ile Pazar Çay Fabrikası karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Pazar Belediyesi 3–1 üstün tamamladı.

Günün dördüncü ve son maçı Minibüsçüler ile Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi arasında oynandı. Bu karşılaşmayı da Minibüsçüler 13- 2 gibi farklı kazandı.

GÜNÜN SONUÇLARI

18:00 Melyat Çay Fabrikası 7 1 Bölge Trafik
19:00 Gençlik Spor 7 3 Atatürk Lisesi
20:00 Belediye 3 1 Pazar Çay Fabrikası
21:00 Minibüsçüler 13 2 Endüstri Meslek Lisesi

NEJAT SAĞBAŞ ANADOLU LİSESİ

KIZ MESLEK LİSESİ

GENÇLİK SPOR

MELYAT ÇAY FABRİKASI


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , spor şenliği
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9281 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  35  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost