ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI EĞİTİM
Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu öğrencileri, yardımlaşma ve dayanışmayla ilgili uygulamalı eğitim kapsamında Kızkulesi Derneği'ni ziyaret etti.


28 Nisan 2010 Çarşamba
Veysel Vardal İlköğretim Okulu 5-A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri; Orhan Albaş’la birlikte, Sosyal Bilgiler dersinde, sivil toplum kuruluşu olan Pazar Kızkulesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin çalışmalarını yerinde görmek amacıyla ziyarette bulundular.

Dernek yöneticileri, derneğin çalışmaları hakkında slayt gösterisi eşliğinde öğrencileri bilgilendirdi.

Pazar Kızkulesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Başkanı Mustafa kadıoğlu, Pazar’da örnek bir yardımlaşma kurumu olarak çalıştıklarını ifade ederek, “Yardımlaşma, sosyal olabilmenin ana gereğidir. İlçemizdeki yardıma muhtaç insanlara, yardımseverlerin katkılarını ulaştırma görevini üstlenen derneğimizin, zaman zaman düzenlediği sosyal etkinliklerle toplumsal hayata renk kattığına inanıyoruz. İlçemiz Veysel Vardal İlköğretim Okulu öğrencilerinin, derneğimizin çalışmaları ve yardımlaşmayla ilgili merak ettikleri konuları bizzat yerinde öğrenme ilgi ve isteği bizleri de memnun etti” dedi.

Program sonunda derneğe gelen öğrencilere defter ve kitap hediye edildi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3844 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  14  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost