MÜDÜR ÇALDI, ÖĞRETMENLER OYNADI
Pazar Haberal İlköğretim Okulu'nun kaynaşma gecesinden renkli görüntüler. Milli Eğitim Şube Müdürü çaldı, okul müdürleri ve öğretmenler oynadı.


26 Kasım 2010 Cuma
24 Kasım Öğretmenler günü geride kalırken, bu akşam Pazar Haberal İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından tertiplenen kaynaşma gecesinde idareci ve veliler gönüllerince eğlendiler.

Haberal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kaptan’a ait Çamlıhemşin yolu üzerindeki Dere Alabalık Tesisleri’nde gerçekleşen kaynaşma gecesine İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan, Şube Müdürleri Besim Acar ve Necmettin Yaşar, Pazar Haberal İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Sadık Hür, ilçedeki okullarda görev yapan müdürler ve Haberal İlköğretim Okulu öğretmenleri ile davetliler katıldı.

Pazar Haberal İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Sadık Hür, yaptığı konuşmada, "Okul Aile Birliği yönetimi olarak toplandık. Bütün okul aile birliklerinin, öğretmenlerimizi sadece 24 Kasım’larda değil tüm gün ve gecelerde; saygı, sevgi ve muhabbetle, yemekli toplantılarda ağırlamalarını temenni ediyorum. Öğretmenlerimize ne kadar saygı duyar, seversek; çocuklarımızı o kadar iyi yetiştirecek, o kadar daha özverili olacaklardır” dedi.

Haberal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kaptan da güzel bir ortam oluşturdukları için katılımcılara teşekkür etti.

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan ise yaptığı konuşmada; resmiyetin olmadığı bir aile ortamında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir aile ortamında olmaktan çok mutluyum. Sizlerle böyle; birlikte, canı gönülden, gönül gönüle olduğumuz için, gönül telinden çaldığımız için çok mutluyum. Yoksa bu birliktelikler, resmiyetin ötesine geçemezdi. Oysaki burada bir aileyiz” diye konuştu.

Yemeğin ardından müdür ve öğretmenler tulum eşliğinde horon oynayarak gönüllerince eğlendiler.

Programın son bölümünde ise ortaya renkli görüntüler çıktı. Pazar Milli Eğitim Şube Müdürü Besim Acar, hem çaldı hem de söylediği türkülerle katılımcıları coşturdu.

Şube Müdürü Acar’ın okuduğu hareketli türkülere eşlik eden okul müdürleri ve öğretmenler, sahnede yerlerini alıp geç saatlere kadar oynayarak eğlendiler.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , haberal , ilköğretim , Sait Yaşiyan , Sadık Hür , Besim Acar
    
 
  berkay haberal (28.12.2010 16:15:03)
  aylin öğretmenimi çk seviyorum ben berkay hcm
 
  Mehmet ENGİN (27.11.2010 19:18:00)
  Sadik hoca,Guya yemek vermışsın ,Masalar bomboş.mılletı sıroz edeceksın.(Masada sadece ekmek görunuyor.)o kaşik,çatal ne içın?
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9504 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost