MMP PAZAR İLÇE BİNASI AÇILDI
Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Lideri Yılmaz, Pazar İlçe binasının açılışında bölgeye 2 puro tütünü fabrikası kurma sözü verdi.


10 Mart 2011 Perşembe
CENGİZ YILDIRIM - Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti (MMP)Pazar İlçe Binası, Genel Başkan Ahmet Reyiz Yılmaz’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

Açılış kurdelesini ise Büyük Birlik Partisi Pazar İlçe Başkanı Muhittin Ayrılmış kesti.

Pazar Belediye İşhanı’ndaki açılışa MMP Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, MMP Pazar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Kaboğlu, partililer ve davetliler katıldı.

MMP Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, Rize’de teşkilatlanma çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyerek, Pazar’da yeni kurulan yönetime başarılar diledi.

BBP’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu ile kendi oğlunun aynı okulda okuduklarını ve Yazıcıoğlu’na ayrı bir muhabbeti olduğunu söyleyen Yılmaz, davetliler arasında gördüğü BBP Pazar İlçe Başkanı Muhittin Ayrılmış’tan açılış kurdelesini kesmesini istedi.

Açılışın ardından konuşan MMP Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, Pazar’ın geçmişte puro tütünü ile ün yaptığını söyleyerek, puro üretimi için ihracata yönelik 2 büyük fabrika kurulacağını anlattı.

Buna bağlı olarak bölgede puroluk tütün ekiminin hızla destekleneceğini kaydeden Yılmaz, tütün üretiminin de elverişli hale getirileceğini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Milliyetçi ve Muhafazakar parti , Pazar ilçe binası açılışı
    
 
  m. sümer (12.03.2011 11:12:23)
  hayırlı olsun yonetımde bayanlara yer verılmesı dıleği ile
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2475 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost