KÜÇÜK İZCİLERDEN KURUMLARA ZİYARET
Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu Küçük İzci Ünitesi öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürünü ve Garnizon Komutanını ziyaret etti.


18 Şubat 2010 Perşembe
Veysel Vardal İlköğretim Okulu Küçük İzci Ünitesi öğrencileri İzci Lideri Hasibe Aybar ve Okul Müdürü Mustafa Duran gözetiminde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan ve Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Akif Şahin’i makamlarında ziyaret ettiler.

İzci Lideri Hasibe Aybar, ziyaretteki amaçlarının izcilerin kurumları tanıması ve sosyalleşme amacıyla yapıldığını belirterek, izcilerin yaptıkları çalışmalar konusunda ilçe milli eğitim müdürüne bilgi verdiklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Yaşayan ise izci öğrencilerin faaliyetlerine katılmak istediklerini ve bundan sonra yapacakları etkinliklere de her türlü katkıyı sağlayacaklarını ifade etti.

İlçe Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Yüzbaşı Mehmet Akif Şahin, izcilerin ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, “İzcilik ve askerliğin benzer birçok yanı vardır.”dedi.

İzci kafilesinin kurumlar tarafından ilgi ile karşılandığını söyleyen Okul Müdürü Mustafa Duran, “İzci öğrencilerimizi sıcak bir ortamda karşılayan Garnizon Komutanımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3276 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  22  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost