KÖYLER VE MAHALLELER TURNUVASI 8.GÜN
Pazar 5. Spor Şenliği kapsamında düzenlenen köyler ve mahalleler arası Futbol Turnuvası’nda bugünkü 2 karşılaşmada oynanmadı.


22 Haziran 2011 Çarşamba
Köyler ve Mahalleler arası futbol turnuvasında B grubunda bugün oynanması gereken 2 müsabaka oynanmadı. Bu sonuçla B grubunda çeyrek finale yükselen takımlar Kesikköprü Köyü ile Yavuz Köyü takımları oldu.

İlk karşılaşmada Dernek (Koskenevat) köyü ile Yavuzköy (Nohlapsu) maçında Dernek (Koskenevat) köyü sahaya çıkmayınca maçı Yavuz (Nohlapsu) köyü 3-0 hükmen kazandı.

İkinci karşılaşma ise Suçatı (Apso) ile Kesikköprü (Hudisa) köy takımları arasında oynanması gerekirken, Suçatı (Apso) köyü iddiasi kalmadığından karşılaşmaya gelmediği için oynanamadı. Bu maçı da Kesikköprü (Hudisa) köyü 3-0 kazanmış oldu.

Maçları izlemeye gelen taraftarlar ise sahaya çıkmayan takımları kınayarak, adından da anlaşacağı gibi bu bir şenlik, bu turnuvada kazanan ve kaybeden hiçbir takım olmayacak. Her takımın kardeşlik ve dostluk çerçevesinde bu turnuvayı tamamlaması gerekirdi dediler.

Turnuvada Perşembe günü A grubunda ilk karşılaşma Saat 17.00’da Cumhuriyet (Noğadiha) Mahallesi ile Tütüncüler (Talvat) köyü arasında oynanacak. Saat 18.00’daki ikinci karşılaşmada ise Hamidiye ile Sessizdere (Papilat) köyü takımları mücadele edecek.

B GRUBU PUAN DURUMU
      O G B M A Y Av P
1 ÇF Kesikköprü 3 3 0 0 11 5 6 9
2 ÇF Yavuz 3 2 0 1 7 3 4 6
3   Dernek 3 0 1 2 3 8 -5 1
4   Suçatı 3 0 1 2 1 8 -5 1

B Grubu 1.'si Çeyrek Finalist KESİKKÖPRÜ KÖYÜ

B Grubu 2.'si Çeyrek Finalist YAVUZ KÖYÜ


Anahtar Kelimeler : Pazar 5. Spor Şenliği
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6327 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost