KAYMAKAM'DAN PAZARSPOR'A DESTEK ZİYARETİ
Kaymakam Selçuk Aslan, hafta sonu sahasında Altınorduspor’u konuk edecek olan Pazaspor'a destek ziyaretinde bulundu.


11 Aralık 2013 Çarşamba
GÖKHAN TELATAR - İlçede aralıksız devam eden kar yağışı yüzünden iki sahanın zenini de karla kaplandı. Bu sebeple bugünkü idman spor salonunda gerçekleştirildi. Antrenman başlangıcında takımı ziyaret eden İlçe Kaymakamı Aslan, futbolculara hitaben destek ve moral konuşası yaptı.

Kaymakam Aslan konuşmasında ''Son haftalarda alınan sonuçlar ortada olsada Pazar halkının ve bizlerin duaları sizlerle. Henüz kaybedilmiş bir şey yok, ligin bitimine bayağı bir zaman var, halen toparlanma, halen play-off oynama imkânımız var. Umudumuz sizlersiniz. Öncelikle kendiniz için oynayın başarınız sizleri yukarıya taşıyacaktır. Sizlerin kolektif başarısı da Pazar olarak bize mutlaka tebessüm olarak yansıyacaktır. İnşallah bu hafta kâğıt üzerinde rakip bizden üstün gözükse de kendi sahamızdayız. Altınordu da tökezleyebilir, inşallah buda Pazar'ın elinden olur. Sizler bu kapasiteye sahipsiniz. Siz kendi kendinize inanın, sahaya çıkın ve  önce kendiniz için oynayın. kendiniz için vereceğiniz mücadele Pazar’ı mutlu edecektir.

 


Yönetici arkadaşlarımız ile de konuşuyoruz. Kulübün herhangi bir derdi sıkıntısı olması konumunda bizler de imkânlarımız ölçüsünde sonuna kadar arkasındayız. Kulüp sahipsiz değil, tek başına değil. Pazar küçük bir ilçe olarak görünüyor ama Pazar buzdağı gibi büyük bir yer. Pazar’ın görünen kısmı buz dağının üzerindeki küçük kısmı ancak buzdağının altındaki gibi görünmeyen bir derinliği var. Zaman, zaman finansal sıkıntılar yaşansa da arkadaşlarımızın bunu aştıklarına ben şahidim. Ben hepinize tekrar başarılar diliyorum. İnşallah bu hafta şeytanın bacağını kıracağız'' ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler : Pazar Kaymakamı , Selçuk Aslan , Pazarspor
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7386 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost