KAYMAKAM SEZGİN'DEN VEDA TURLARI
Manisa ili Demirci ilçesine atanan Pazar Kaymakamı Yalçın Sezgin, hafta sonu ilçeden ayrılıyor. Kaymakam Sezgin veda turlarına başladı.


05 Ağustos 2009 Çarşamba
Pazar Kaymakamı Yalçın Sezgin Cumartesi günü ilçeden ayrılacak. Manisa’nın Demirci ilçesine atanan Sezgin, bugün veda turlarına başladı.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’yı makamında ziyaret eden Kaymakam Yalçın Sezgin, Pazar’dan güzel hatıralarla ayrılacağını belirterek, “Görev süremiz içerisinde ilçemize güzel hizmetler yapmak için çalıştık. Kimi zaman acı olaylar yaşadık üzüldük. Zaman zaman güzelliklerle, dostluklarla sevindik. Acısıyla, tatlısıyla görev süremizi tamamladık ve yine ülkemizin başka güzel bir kentinde görev yapmak üzere buradan ayrılıyoruz. Pazar’ı her zaman güzel yanlarıyla hatırlayacağım” dedi.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa da gerek iktidar partisinin ilçe başkanlığı döneminde ve gerekse belediye başkanlığına seçildiği bugünlerde Kaymakam Sezgin ile birlikte çalışma fırsatı bulduklarını belirterek, “Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görev yerinizde başarılar diliyoruz. İnanıyorum ki Manisa Demirci’de de güzel hizmetler sunacaksınız.” dedi.
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1726 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  14  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost