KAYMAKAM GÜNEY'DEN YENİ YIL MESAJI
Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, ilçe halkının yeni yılını kutladı. Güney, 2010’un, Pazar’da önemli yatırımların hayata geçirildiği bir yıl olduğunu ifade etti.


31 Aralık 2010 Cuma
NACİ GÜVEN - Kaymakam Güney, yeni yıl mesajında, İlçe adına güzel gelişmelerin yaşandığı, önemli yatırımların ilk adımının atıldığı 2010 yılını geride bırakarak 2011 yılına girmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Güney, yeni yılı ise isteklerle, beklentilerle, umutlarla karşılandığını ifade ederek şöyle dedi: “Sizlerle birlikte yeni bir yılı karşılamanın mutluluğu içindeyim. Yeni yılda da, Pazarlı hemşerilerimin de desteğiyle, bu güzel ilçemize hizmet etmeye; yedisinden yetmişine, tüm halkımızı dinlemeye, sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki ilçemiz daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, dostluk ve kardeşlik duygularıyla el ele, gönül gönüle nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız. Bu duygularla, tüm Pazarlı vatandaşlarımızın, kamu personelinin, sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörü ve sevginin ön planda olduğu huzur içerisinde bütün insanlara, sağlık, mutluluk, başarı getirmesini diliyor; siz değerli hemşerilerimi sevgiyle selamlıyorum."


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , Kaymakam , Ümit Hüseyin Güney
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9323 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  32  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost