KAYMAKAM GÜNEY'DEN BAYRAM ZİYARETLERİ
Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Kurban Bayramı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.


08 Kasım 2011 Salı
İlçedeki bayram programına; Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Kodoman, Belediye Başkan Vekili İlhami Günaydın, Cumhuriyet Başsavcısı Eyüp Göğüs, Jandarma Komutanı Üsteğmen Erol Baştopçu, Emniyet Müdürü Hasan Muhteşem Tonbalak, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Metin Atasaral ve daire müdürleri katıldı.

Pazar Kaçkar Devlet Hastanesi’ni ziyaretle başlayan programda, bayramı hastanede geçiren vatandaşlara moral veren Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, hastane personeli ve yatan hastaların bayramlarını kutladı. Ayrıca Başhekim Dr. Ali Özdemir’ den yeni hastanenin hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ziyareti gerçekleştirildi. Kaymakam Güney burada askerlerle bayramlaştı ve bir süre sohbet etti. Ardından Pazarspor Günbatımı Restoran’da Yönetici ve futbolcular ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

İlçe emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Kaymakam Güney, buradan ayrıldıktan sonra şehit ailelerini ziyaret ederek onlarında bayramlarını kutladı. Son olarak Pazar Özel Doğu Karadeniz Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gelerek buradaki hastalarla sohbet etti ve bayramlarını kutladı.


Anahtar Kelimeler : Pazarda kurban bayramı , Kaçkar Devlet Hastanesi
    
 
  Naciye yalınkılıç öztürk (10.11.2011 02:13:25)
  Hey maşallah, Kaymakam dediğin böyle olmalı gözlerim yaşardı vallah ALLAH selamet versin.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6983 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost