KAYMAKAM GÜNEY, HASTALARLA BAYRAMLAŞTI
Pazar'da Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen törenden sonra Kaymakam Ümit Hüseyin Güney Pazar devlet hastanesine giderek hastalarla bayramlaştı.


20 Eylül 2009 Pazar
NACİ GÜVEN - Pazar Öğretmenevinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Akif Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Basa, Emniyet Müdürü Hasan Muhteşem Tonbalak, Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Ömer Kodaman, İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı, Müftü Kemalettin Aksoy, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Güney ve beraberindekiler törenin ardından Pazar Devlet Hastanesini ziyaret ederek personelin ve hastaların bayramını kutladılar. Ayrıca Kaymakam Güney, Başhekim Op. Dr. Ali Özdemir'den yatan hastalar hakkında bilgi aldı.

Pazar Kaymakamı, Belediye Başkanı ve diğer yöneticilerin ziyaretleri hastaların yüzünü güldürürken, duydukları memnuniyeti ifade ettiler.


    
 
  ishak akın (03.10.2009 13:19:58)
  sn kaymakam bey gercekten göreve başlamanız güzel manevı güzellıklerle sevgı dolu yaklaşimla ziyaretle başladı başariların devamını dılerım saygılarımla
 
  Hayrettin OĞUZ (21.09.2009 15:52:59)
  Kaymakam bey size yakışıyor ve gönüllerde yeriniz sağlamlaşıyor.Arada birde sira ile köy ziyaretleri yapsanız bizim yöreye ayrı bir hava katar ve çok iyi algıya neden olur.saygılarımla.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3195 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost