KAYMAKAM ASLAN'DAN KİCK BOKS'A DESTEK
Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan ilçede açılan kursa katılan Kick Boks sporcularına malzeme yardımında bulundu.


25 Şubat 2014 Salı
CENGİZ YILDIRIM - Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, Pazar Kapalı Spor Salonu'nda açılan Kick Boks kursuna katılan sporculara, malzeme yardımında bulunarak destek verdi. Kaymakam Aslan, almış olduğu malzemeleri Antrenör Cengiz Yoğurtcu’ya teslim etti.

Kick Boks Antrenörü Cengiz Yoğurtcu, verilen destek ve yapılan yardıma teşekkür ederek, “İlçemizde sporu çok seven bir kaymakamımızın olması bizleri de ayrıca mutlu etmektedir. Halk Eğitim Kursu açarak gençlerimizin spor yapmasına öncülük ediyoruz. Kick Boks Antrenörü Ziya Ak ile birlikte yürüttüğümüz çalışma programımızda 40’ı aşkın gencimiz burada spor yapmaktadır. Kaymakam Beyin makamına giderek malzeme ihtiyacımız olduğunu anlattık. Kaymakamımız da sağ olsun her türlü desteği vereceğini söyledi. Biz de bugün teşekkür amaçlı, sporcularımızı yerinde görmesi için Sayın Kaymakamımızı davet ettik. Hem de almış olduğu malzemelerin bize teslimini gerçekleştirdi. Biz de sporcular olarak bize verilen değerin karşılığı olarak Pazar’a şampiyonluklar getireceğimiz sözünü veriyoruz” diye konuştu.

 


Kaymakam Selçuk Aslan da yaptığı açıklamada, “Her zaman gençlerimizin yanındayız. Spor branşı ayırımı yapmıyoruz. Yeter ki çocuklarımız sokaklardan kurtulsun, bir şeylerle meşgul olsunlar. Spor yapan, kişilikli, sağlam iradeli, sağlıklı gençler yetiştirelim. Desteğimiz her zaman devam edecektir. Pazar’da spor kültürünün oturduğunu görüyoruz. Artık sporcularımızdan da başarılı sonuçlar, madalyalar bekliyoruz” dedi.

Antrenörler tarafından hazırlanan plaketler, katkılarından dolayı ilçe Kaymakamı Selçuk Aslan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tezcan’a sunuldu. Program çiğ köfte ikramıyla sona erdi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Kaymakamlığı , Selçuk Aslan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9389 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  9  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost