KAÇKAR HASTANESİ'NİN HEKİM SAYISI ARTIRILACAK
AK Parti Pazar İlçe Başkanı Sabri Aydoğdu, Başkan Ahmet Basa ile ziyaret ettiği Kaçkar Hastanesi'nde Başhekim Özdemir'den brifing aldı.


04 Şubat 2014 Salı
HÜSEYİN BAŞTOPÇU - Pazar Kaçkar Bölge Hastanesi’nde Belediye Başkanı Ahmet Basa ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyarette bulunan AK Parti İlçe Başkanı Sabri Aydoğdu, Başhekim Dr. Ali Özdemir’den eksiklerle ilgili bir brifing aldı.

Cumartesi günü Pazar’da Bakan Hayati Yazıcı’nın katılımlarıyla kahvaltılı bir toplantı gerçekleştireceklerini ifade eden Aydoğdu, “Bölge hastanemiz hepimizin gözbebeği. Önemli biz sağlık hizmeti veriyor. En büyük sıkıntımız uzman hekim eksikliği. Çeşitli nedenlerle burada zaman zaman doktor eksiklikleri yaşanıyor. Sayın başhekimimizden detaylı bir rapor alıyoruz. Cumartesi günü Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı Bey Pazar ilçemize teşrif buyurarak bir toplantı gerçekleştirecekler. Şimdiden hazırlıklarımızı tamamladık. Bu anlamda bugün de Belediye Başkanımız Ahmet Basa Bey ile hastanemizde bir dizi incelemelerde bulunup değerli başhekimimizden eksiklerle ilgili, detaylı bilgiler aldık. Ayrıca bir rapor hazırlayıp Bakanımıza sunacağız. İnşallah buradaki eksikleri giderme noktasında Bakanımızın da destekleriyle sorunu çözeceğiz” dedi.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa da Başhekim Ali Özdemir’le hastanenin genel durumu hakkında yaptığı görüşmede, eksikliklerle ilgili belediye olarak gerekli desteğin sürdürüleceğini ifade etti.

Başhekim Özdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Basa’ya yeniden adaylık yolunda çıktığı yolda başarı dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Heyet daha sonra hastanenin acil servisinde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.


Anahtar Kelimeler : Kaçkar Devlet Hastanesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5637 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  13  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost