KAÇKAR DEVLET HASTANESİ AÇILIYOR
Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu, Pazar Hamidiye'de yapımı tamamlanan 150 yataklı Kaçkar Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.


06 Şubat 2011 Pazar
Pazar İlçesi’nin Hamidiye Köyü’nde 150 yataklı bölge hastanesi olarak inşa edilen Kaçkar Devlet Hastanesi’nde açılış öncesi son hazırlıklar yapılıyor.

Pazar ve Ardeşen ilçelerindeki 2 hastanenin kapatılarak, hem bu ilçeler hem de çevre il ve ilçelere hizmet vermesi planlanan hastanenin açılışı, önemli bir aksaklık olmazsa 21 Şubat Pazartesi günü yapılacak.

Ak Parti Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu, beraberinde; Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Hakan Gültekin, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya’yla birlikte, son çalışmaları yerinde görmek amacıyla bugün hastanede incelemelerde bulundu.

Çırakoğlu ve beraberindekilere Başhekim Ali Özdemir tarafından son durum hakkında bilgi verildi. Başhekim Özdemir, hastanenin hizmete açılması noktasında son eksiklerin de tamamlandığını belirterek, heyete hastanenin; ameliyathane, acil, yoğun bakım, hasta kabul ve diyaliz ünitelerini gezdirerek bilgiler verdi.

AK Parti Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu, hükümet olarak her konuda olduğu gibi sağlıkta da çok önemli, atılımlara imza attıklarını ifade ederek, “Bölgemize iyi bir hizmet vereceğine inandığımız hastanemizin son durumunu değerlendirmek için il sağlık müdürümüz, başhekimimiz ve arkadaşlarımızla birlikte incelemelerde bulunduk. Önemli sayılabilecek bir eksik yok. Hastanemiz inşallah yakın zamanda hizmete başlayacak. Sağlıkta önemli atılımlar yaptık. Avrupa tıbbını yakalamış bir Türk tıbbı var. Dünya artık Türk doktorlarına, Türkiye’de verilen sağlık hizmetinin kalitesine inanmış hatta zaman zaman Avrupa’dan ülkemize tedavi olmak için gelen hastalar var. Bu gelinen nokta ülkemiz ve insanımız açısından çok önemli. Hastanemizin dış görüntüsünden bir şey anlaşılmaz ancak içerisini gezip gördük. Avrupa’da bile görülmeyecek kadar modern. Banyosu, tuvaleti olan tek ve çift yataklı, modern ameliyathanesi ile hizmete sunulacak bir hastane. Bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Kaçkar Devlet Hastanesi telefon numaraları: 0464 623 59 59 - 623 55 15 - 623 55 16 Fax: 0464 623 55 96Anahtar Kelimeler : Kaçkar Devlet Hastanesi , Lütfi Çırakoğlu , Ali Özdemir , Mustafa Tepe , Hakan Gültekin , Adem Yıldız , Avni Kahya
    
 
  pazarlılar (15.02.2011 09:36:08)
  sorarım yetkılılere pazardakı devlet hastanesı neden kapatılıyorda hamıdıye de acılıyor.icler acısı yazık.her ılcenın bır hastanesı olmalı.yaşlı hastaların durumunu duşunmuyorlarmı.kım duşunecek.kınıyoruz.bu yorumlarımızı dıle getırıyoruz, fakat cozum yoook.herzamankı gıbı.butun halkımız aynı goruşte.sızlerı vıcdanınızla basbasa bırakıyoruz eger vıcdanlar rahatsa onemlı olan da bu degılmı.yazıklar olsun.
 
  mağdur hasta (14.02.2011 11:00:57)
  açılsın artık hastanemiz nedir ne oluyor da açılamıyor duyduğumuza göre bodrum katı su alıyormuş iyide şimdiye kadar su almıyodu da şimdi mi alıyor bunu yapan mühendis görmüyormuydu bunu nasıl oluyorda bir bina yapılıyor bina bitiyor ve alt katı su aldığı şimdi görülüyor vay türkiyenin haline
 
  cem karaca (10.02.2011 14:43:45)
  Ya hastanelerimiz dururken neden kapatılıyor .her ilçenin hastahanesi olması lazım bu her yerde böyleyken ardeşene özel birşeymi.biz hastanemizi geri istiyoruz.başka hastahane istemiyoruz
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 12594 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  16  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost