HALK EĞİTİM ÇALIŞANLARININ AYDER GEZİSİ
Pazar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün merkez, köy ve mahallerde açılan kurslarında görevli usta öğreticiler Ayder Yaylası’nda toplandı.


24 Aralık 2013 Salı
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü çalışanlar arasında iletişimin güçlenmesi, birlik ve beraberliğin artması amacıyla İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli usta öğreticiler Ayder Yaylası’nda bir araya geldiler. Kaçkar Resort Otelde kahvaltı verilerek başlayan program; gezi ve kartopu ile devam etti.

İki araçla yaklaşık elliye yakın çalışan ve çocuklarının katıldığı etkinlikle ilgili bilgi veren Pazar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ömer Keskin, “Kartpostallık manzaranın olduğu bu ortamda, karda horon oynayıp tulum dinleyeninden, kartopu oynayanına, kızakla kayanından yere düşenine kadar birçok hatıra hafızalarda kaldı.Bundan böyle her ay bir sosyal faaliyetimiz olacak. Kendi aramızda yaptığımız bu faaliyetlerin birer örneğini de kursiyerlerimiz için gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İl ve ilçe çapında değişik programlar ile kurumsal kimliğimizi geliştirip koruyacağız. Bugün de bize eşlik eden Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ederim. Halk Eğitim ailesi olarak, birlik ve beraberliğimiz sayesinde daha güzel başarılara imza atacağız” dedi.

 


Anahtar Kelimeler : Pazar Halk Eğitim Müdürlüğü
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1842 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost