GÜNEY, PAZAR MYO'DA İNCELEME YAPTI
Pazar kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, yenileme çalışmalarının devam ettiği Pazar Meslek Yüksekokulu'nda incelemeler yaptı.


30 Ekim 2010 Cumartesi
Bahçe ve serasında genişletme, yenileme çalışmaları başlatılan Pazar Meslek Yüksekokulu’na bir ziyaret gerçekleştiren Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, incelemelerde bulundu.

Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Turan Yüksek, çalışmalar hakkında Kaymakam Güney’e açıklamalarda bulunarak, “Bahçemizde dünya standartlarında, 72 ayrı kalıp bölme yapılıyor. Burada farklı denemeler yapılacak. 10 gün içerisinde çalışmalar tamamlanacak. Yenilenen ve dünya standartlarına uygun hale getirilen seramıza polikarbon kaplama yapılıyor. Bu cama göre çok daha verimli oluyor” dedi.

Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney de okulu son ziyaretinden bugüne kadar geçen süre içerisinde önemli mesafeler alındığını görmekten memnun olduğunu belirterek, “Öğrencilerimizin çok daha modern ve gelişmiş bir okulda eğitim almaları çok önemli. Kısa sürede okulumuz önemli mesafeler aldı. Eksiklerimizi de ivedilikle tamamlayarak daha iyi şartlarda eğitim sunulması için gereken desteği sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , kaymakam , pazar meslek yüksek okulu , ümit hüseyin güney , turan yüksek
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8435 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost