FUTBOLDA ŞAMPİYON MİNİBÜSÇÜLER
Pazar 4. Spor Şenliği kurumlar arası futbol müsabakası finalinde, Gençlikspor’u 4–2 mağlup eden Minibüsçüler, şampiyon oldu.


01 Haziran 2010 Salı
İlk startını 10 gün önce veren Pazar Kaymakamlığı ve Belediye tarafından tertiplenen Pazar 4. Spor Şenlikleri kapsamında oynanan kurumlar arası Futbol Turnuvası muhteşem finalle sona erdi.

Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezinde oynanan finalde Gençlikspor, Minibüsçüler ile karşılaştı. Baştan sona çekişmeli geçen karşılaşmada Minibüsçüler rakibini 4–2 mağlup ederek şampiyon oldu. Minibüsçüler şampiyonluk sevincini ilçede araçlarıyla tur atarak kutladılar.

Final maçından önce oynanan 3’üncülük müsabakasında, Melyat Çay Fabrikası ile Pazar Ziraat Odası karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 6–4 kazanan Pazar Ziraat Odası turnuvada 3'üncülüğü elde etti.

Her iki takım taraftarlarının ilgi gösterdiği final maçını Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Ahmet Basa ve İlçe Emniyet Müdürü Hasan Muhteşem Tonbalak izledi.

Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Pazar 4. Spor Şenliği’nin kurumlar arası futbol müsabakasının tamamlandığını belirterek, “Şenliğimiz Haziran ayının sonuna kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek. Bu turnuvaya katılan ve ilgi gösteren herkese teker teker teşekkür ederim. Ayrıca dereceye giren takımları da kutluyorum.” dedi.

TURNUVA ÜÇÜNCÜSÜ PAZAR ZİRAAT ODASI

TURNUVA İKİNCİSİ GENÇLİK SPOR

TURNUVA ŞAMPİYONU MİNİBÜSÇÜLER


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , kurumlar arası futbol musabakaları
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5705 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  11  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost