FUTBOL TURNUVASINDA ÜÇÜNCÜ GÜN
Pazar 4. Spor Şenliği kapsamında devam eden köyler arası Futbol Turnuvasında 3. gün geride kaldı. Maçlar bazı gruplarda ikinci karşılaşmalarla devam ediyor.


15 Haziran 2010 Salı
Pazar Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesi'nin ortaklaşa tertiplediği Pazar 4. Spor Şenliği köyler arası halı saha futbol turnuvası Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezi'nde heyecanla sürüyor.

Pazar 4. Spor Şenliği etkinlikleri kapsamında oynanan köyler arası futbol maçlarının 3. gününde de 5 karşılaşma oynandı.

Bugünkü müsabakalarda guruplarında ikinci maçlarını oynayan takımlar arasında berabere sonuçlanan maçlarda statü gereği penaltı atışları yapıldı. Penaltı atışlarında üstün gelen takım ikili averajda avantajlı duruma geçecek.

Günün ilk karşılaşması sabahleyin ilk maçlarına çıkan Hemşin Merkez köy ile Kocaköprü köyü arasında oynandı. Her iki takımında birbirine üstünlük sağlayamayınca karşılaşma atılan karşılıklı gollerle 4–4 sonuçlandı.

Günün ikinci karşılaşmasında Subaşı Köyü ile Ocak Köyü karşı karşıya geldi. İki takımda ortaya iyi bir futbol koymalarına rağmen maçın normal süresinde galip gelen taraf olmadı. Karşılaşma 2–2 bitti. Statü gereği grup maçları sonunda eşit puana sahip olan takımlardan hangisinin gruptan çıkacağının belli olması için önceden penaltı atışları yapıldı. Penaltı atışları sonucunda Ocak köyü rakibine karşı 5–3 üstünlük sağladı. Bu sonuç diğer takımların puan durumuna göre devreye girecek.

Günün üçüncü maçı Şehitlik köyü ile Sessizdere köyü arasında oynandı. Bu karşılaşmayı da Sessizdere köyü rahat bir oyula 4–1 kazandı.

Günün dördüncü karşılaşmasında Derebaşı köyü ile Yavuz köy karşı karşıya geldi. İki karşılaşmadan da puan alamayan Yavuz köyü maçı 4–2 kaybederek iddiasını da kaybetmiş oldu.

Günün beşinci ve son maçı Aktepe – Darılı köyü ile Topluca – Boğazlı köyü arasında oynandı. Grubunda oynadığı iki karşılaşmadan da galip ayrılan Aktepe – Darılı köyü bu maçı da 8–3 gibi farklı kazanarak rakiplerine gözdağı vermiş oldu.

GÜNÜN SONUÇLARI

09:00 KOCAKÖPRÜ 4 - 4 HEMŞİN MERKEZ
10:00 OCAK 2 - 2 SUBAŞI
18:00 ŞEHİTLİK 1 - 4 SESSİZDERE
19:00 DEREBAŞI 4 - 2 YAVUZ
20:00 AKTEPE + DARILI 8 - 3 TOPLUCA + BOĞAZLI

HEMŞİN MERKEZ

KOCAKÖPRÜ ( Abdoğlu ) KÖYÜ

SESSİZDERE ( Papilat ) KÖYÜ


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , spor , şenliği
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9662 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  14  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost