FUTBOL TURNUVASI 4. GÜN
Turnuvanın 4. gününde de 6 karşılaşma oynandı. Sessizdere Köyü ile Güney-Kuzayca karması arasındaki karşılaşma çıkan olaylar yüzünden tatil edildi. Bu maçın sonucuna komisyon karar verecek.


26 Mayıs 2009 Salı
İlçe Kaymakamlığınca organize edilen köyler arası futbol müsabakalarının dördüncü gününde yapılan karşılaşmalar sonunda, A grubunun liderliğini Aktepe-Darili karması, C grubunun liderliğini de Dernek Köyü ele geçirdiler.

TOPLU SONUÇLAR ve PUAN CETVELİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Turnuvanın 4’üncü gününde yine Pazarspor Suat Karabekir Tesisleri'nde 6 karşılaşma oynandı. Oynanan maçlardan biri olaylar yüzünden tatil edildi.

Dördüncü günün ilk karşılaşması Ocak Köyü ile Boğazlı köyü arasında oynandı. Ocak Köyünün 7-2 önde tamamladığı karşılaşmanın gollerini Ocak Köyü adına Bahadır(3), Mustafa Başar(2) ve Mustafa Öztürk(2) kaydettiler. Boğazlı Köyü adına ise 2 golü de Murat kaydetti.

Günün ikinci karşılaşması ise Sessizdere Köyü ve Güney-Kuzayca karması arasında idi. Karşılaşma Güney-Kuzayca karmasının 4-2 üstünlüğünde devam ederken çıkan olaylar yüzünden maç tatil edildi. Maçın sonucuna komisyon karar verecek.

TAKIM FOTOĞRAFLARI : (Fotoğrafına bakmak istediğiniz takımı tıklayınız)

Üçüncü karşılaşma Dernek Köyü ile Örnek Köyü arasında oynandı. Maçı Dernek köyü 11-1 kazandı. Dernek köyünün gollerini Doğan(5), Soner(2), Sadık(2), Hakan ve İbrahim attılar. Örnek Köyünün tek sayısını ise Serdar kaydetti.

Kesikköprü ile Yavuz Köyleri arasında oynanan karşılaşmayı Kesikköprü Köyü Selim Sarıbaş, Ferdi ve Uğur'un golleri ile 3-1 kazandı. Yavuz Köyü sayısını Selim Akdemircinin kendi kalesine attığı gol ile kazandı.

Subaşı Köyü ile Aktaş Köyü arasında oynanan günün beşinci karşılaşmasının sonucu 7-0 oldu. Karşılaşmanın galibi olan Subaşı Köyünün gollerini Bektaş(2), Ali(4) ve Yusuf kaydettiler.

Son karşılaşma Tektaş Köyü ile Aktepe-Darili karması arasında oynandı. Bu karşılamayı Aktepe-Darili karması 5-2 kazandı. Golleri Aktepe-Darili adına Volkan(3) ve Murat(2) kaydederken Tektaş Köyünün gollerini Hayri ve Tunahan kaydettiler...

Pazarspor Suat Karabekir tesislerinde ilçe Kaymakamlığınca organize edilen Pazar 3. Spor Şenliği etkinlikleri kapsamında tertiplenen köyler arası futbol turnuvasının bu günkü karşılaşmalarını Pazar Kaymakamı Yalçın sezgin, Belediye Başkanı Ahmet Basa ve ÖDP Genel Başkan Yardımcısı Alper Taş’ta izledi.


    
 
  gültekin yenel (27.05.2009 13:41:14)
  bütün köy takimlarimiza basarilar diliyorum sizleri berlinden takip ediyor ve büyük zevfk aliyorum herta berlin dortmund macindan daha güzel tatli_m53@hotmail.de gültekin yenel pazarima sevgiler saygilar
 
  erkan dalkılıç (26.05.2009 21:23:43)
  dernek köyüne başarılar arkadaşları kutluyor ve başarılarının artarak devamını diliyorum
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1934 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  31  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost