FUTBOL TURNUVASI 3. GÜN
Pazar 3. Spor Şenliği etkinlikleri kapsamında düzenlenen köyler arası futbol maçlarının 3. gününde 51 gol atıldı. Maçlar büyük bir heyecanla devam ediyor.


25 Mayıs 2009 Pazartesi
İlçe Kaymakamlığınca organize edilen köyler arası futbol müsabakalarının üçüncü gününde yapılan karşılaşmalar sonunda, B grubunda Suçatı-Derinsu karması, D grubunda da Derebaşı Köyü liderliği ele geçirdiler.

TOPLU SONUÇLAR ve PUAN CETVELİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Turnuvanın 3’üncü gününde yine Pazarspor Suat Karabekir Tesisleri'nde 6 karşılaşma oynandı. Karşılaşmalarda toplam 51 gol'ün atıldı.

Turnuvanın 3'üncü gününde ilk karşılaşma Topluca - Yemişli karması ile Balıkçı köyü arasında idi. Topluca - Yemişli karması Gökhan(5), Adem ve Azem'in attıkları gollerle maçı 7 - 5 önde tamamladı. Balıkçı Köyünün gollerini ise Emre(2), Cemal ve Akif(2) kaydettiler.

TAKIM FOTOĞRAFLARI : (Fotoğrafına bakmak istediğiniz takımı tıklayınız)

Günün 2. maçı Derebaşı ile Sahilköy takımları arasında idi. Derebaşı Köyü maçı Macit ve Muhammed(5) 'in golleriyle 6-4 alırken Sahilköy'ün gollerini Recep, Ömer, Yaşar ve İsmail attılar.

Üçüncü günün üçüncü karşılaşması Irmak ve Merdivenli köyleri arasında oynandı. Irmak maçı 5-4 alırken, Irmak köyünün gollerini Tolga, Engin(2), Oğuz ve Hüseyin (kk) attılar. Merdivenli köyünün gollerini ise Salih, Mahmut, Murat ve Barış kaydettiler.

Dördüncü karşılamada Derinsu-Suçatı karması ve Dağdibi köyü karşı karşıya geldiler. Derinsu-Suçatı karması maçı Nusret(4) ve Sinan(3) 'ın golleriyle 7-1 kazandı. Dağdibi Köyünün tek sayısını Şaban kaydetti.

Şentepe-Yücehisar karması ile Akmescit Köyünün oynadığı karşılaşma Şentepe-Yücehisar karmasının galibiyeti ile 4-0 sona erdi. Karşilaşmanın gollerini Mahmut, Hayati, Oktay ve Gökhan kaydettiler.

Günün son karşılaşması Handağı Köyü ve Sivrikale köyü arasında idi. Önceki maçında 11 gol atarak gol şov yapan Handağı Köyü bu sefer Muhammed'in attığı 3 gole rağmen 5-3 yenildi. Sivrikalenin gollerini Mahmut(2) , Salim(2) ve İbrahim attılar.


    
 
  erdal aktas (26.05.2009 20:37:57)
  mac sonucları neden bu kadar gec yazılıyo 4 gunu kimse yazmıyo nedense maclar 4te bitti saat 9 oldu hala mac sonucları yok
 
  CARCİİ (26.05.2009 15:28:13)
  Akmesçit köyü eskiden pazarsporun iskeletini oluştururdu şimdi ise sefilleri oynuyor nerde eski futbolcular kadroya bakıyorumda amatör olak bile futbol oynamış bir tek isim var.Duyduğuma göre akmesçit köyünden ilk golu atan futbolcunun toba alimevinin üstünde büstü yapılacakmış...
 
  nurettin görmüş (26.05.2009 15:12:55)
  site sahibi allah rızası için bir iki fotoğrafta topluca-yemişli takımından koy ya lütfen
 
  ugur bulut (26.05.2009 12:59:23)
  selamun aleykum helal olsun mahmut 2 gol atmıssın sıvrıkalenın yıldızı ınanıyorum sıze kaleceı muratda ıyı hadı sampıyonlugu bırakmayın
 
  turan nar (26.05.2009 12:12:41)
  bence; madem ilgili köy temsil ediliyor, o köyün adı altında amatör pröfösyonel ne var ne yok tüm kozlarını oytanabilmeliydi,heyecan ve kalite kat kat artardı,sanırım önümüzdeki yıllarda böyle düşünüle bilir.seyir zevki bakımından tam rekabet olması şart.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1717 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost