EVİNDEKİ FAZLALIK EŞYANI KARDEŞİNE VERİR MİSİN?
AK Parti Pazar Gençlik Kolları tarafından muhtaç insanlara gönderilmek üzere 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' kampanyası başlatıldı.


21 Aralık 2013 Cumartesi
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığının başlatmış olduğu ‘Sen Üşürken Ben Uyuyamam’ kampanyasına destek veren AK Parti Pazar İlçe Gençlik Kolları tarafından giyim eşyası toplanmaya başladı.

Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oruç Halis Barış, yaptığı açıklamada, “Birliktelikler ve beraberliklerin sadece aynı varlıklar çevresinde toplandığı bu yüzyılda, biz AK Gençler olarak aynı yokluk çevresinde toplanabilmenin mücadelesini vermekteyiz. Ve bu mücadelemize tüm duyarlı vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

İlçe Gençlik Kolları Sosyal İşler Başkanı Öner İlker de ’Sen Üşürken Ben Uyuyamam’ kampanyası hakkında bilgi vererek, “Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedeflediğimiz “Sen Üşürken Ben Uyuyamam” kampanyamızda; Toplanan yardımlar, başta Van olmak üzere çeşitli illerdeki ihtiyaç sahibi ailelerimize ve çadır kentlerde kalan Suriyelilere ulaştırılacak. Kampanyamız 30 Aralık 2013 günü sona erecek. Vatandaşlarımızdan kullanmadıkları mont, kazak, pantolon, ayakkabı, bot, çorap, battaniye gibi eşyaları bu kampanya kapsamında yardım olarak kabul edilecektir. Pazar’da kendi köy ve mahalle teşkilatımız, ana kademe, kadın kollarımız ve onların da teşkilatları ile birlikte yürüteceğimiz bu kampanyada, kışın ağır şartlarından, ihtiyaç sahibi insanlarımızı bir nebze olsun koruyabilmek için herkesin desteğine ve yardımlarına ihtiyacımız var. Yardımlar Pazar AK Parti İlçe binasında toplanacak ve İl Başkanlığımız tarafından koordine edilerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Tüm destekler için şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1028 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  14  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost