EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANLAMLI ZİYARET
Pazar Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Polis Haftası kapsamında ilçedeki özel rehabilitasyon merkezinde engellilere çiçek verip hal hatırlarını sordular.


08 Nisan 2014 Salı
Pazar İlçe Emniyet Müdürü Güngör Kaptan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Okan Barış Cemiloğlu ve bir grup polis, Pazar Özel Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezini ziyaret ederek burada tedavi gören vatandaşlara çiçek verdiler.

Emniyet mensuplarını Pazar Özel Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezinde kurum sahiplerinden Tevfik Hançeroğlu ve kurum müdürü Metin Ayar ile çalışanlar karşıladı.

Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümü kapsamında gerçekleştirilen ziyarette engelli vatandaşlar, ellerinde çiçeklerle polisleri karşılarında görünce büyük mutluluk yaşadılar.

 


Rehabilitasyon merkezinde tedavi gören hastalardan bazıları polislere sarılıp ağlarken, bazıları da kendilerine verilen çiçekleri almayarak, “Çiçek önemli değil, buraya gelip bize polisin sıcak yüzünü gösterdiğiniz için teşekkür ederiz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Pazar Emniyet Müdürü Güngör Kaptan rehabilitasyon merkezinin önemli bir misyonu üstlendiğini ifade ederek, “Sizleri tebrik ediyorum. Bu tarz hastalıklarda evlerde verilemeyecek hizmeti sunuyorsunuz. Çok önemli bir misyon üstlendiğinizi bizzat görerek şahitlik ettik” dedi.

Pazar Özel Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezi Müdürü Metin Ayar da kurum hakkında bilgi vererek, “Burada şu an itibariyle 160 engelli vatandaşımızın bakımı gerçekleştiriliyor. Sadece Rize değil çevre il ve ilçelerden de tedavi gören vatandaşlarımız var. Çok hassas ve önemli bir sağlık hizmeti sunuluyor burada. Sadece işimizi yapıyoruz mantığıyla hizmeti sürdürmek mümkün değil. Çalışanlarımızla birlikte özverili ve şefkatli bir çalışma prensibiyle hareket ediyoruz” diye konuştu.

Emniyet mensupları, ziyaret sonunda toplu fotoğraf çekilerek hastalarla vedalaştılar.Anahtar Kelimeler : Güngör Kaptan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5469 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost