EML'DE OKUL ŞAMPİYONU 10/C SINIFI
Pazar Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi’nce düzenlenen ve yaklaşık 15 gün süren “Sınıflar Arası Futbol Turnuvası” sonuçlandı.


08 Aralık 2010 Çarşamba
NACİ GÜVEN - Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi tarafından düzenlenen, 17 sınıfın katıldığı sınıflar arası futbol turnuvası sonunda, üst sınıfları da turnuvadan eleyen 10-C sınıfı Metal Teknolojisi futbol takımı şampiyon oldu.

Fair Play Halı Saha'da oynanan ve çok çekişmeli geçen sınıflar arası futbol turnuvasının final maçında 10/C Metal Teknolojisi sınıfı, rakibi 11/T Makine sınıfını 4-2 mağlup ederek 2010-2011 yılı okul şampiyonu oldu.

Beden eğitimi öğretmeni Mahmut Kandemir, bu turnuvaların önemine değinerek; “Bu etkinlikler sınıf içerisinde birlik beraberliği sağlayan sınıf bilincini ortaya koyan etkinlikler olduğu için öğrencilere takım ruhu kazandırmaktadır” dedi.

Maç sonrası yapılan törende birinci olan 10/C Metal Teknolojisi sınıfı oyuncularına kupa ve ödüllerini Okul Müdürü İlhan Kurt ile Okul Aile Birliği Başkanı Osman Yüksel birlikte verdi. Ödül töreninde Okul öğretmenleri ve de öğrenciler hazır bulundular.

Öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Okul Müdürü İlhan Kurt, turnuvanın centilmenlik çerçevesi içinde geçtiğini belirterek, “Sizler hem ders çalışmalı hem de spor yapmalısınız. Bunu bu turnuvada en iyi şekilde gösterdiniz. Final oynayan her iki sınıfımızı ve dereceye giren sınıflarımızı kutluyorum. Turnuvaya katılan tüm sınıflarımıza da bundan sonraki karşılaşmalarda başarılar diliyorum” dedi.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , endüstri meslek lisesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9708 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost