EKREM KILIÇ GÜVEN TAZELEDİ
Pazar’da Esnaf ve Sanatkâr Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin mali kongresi yapıldı. Başkan Ekrem Kılıç ve yönetimi, üyelerinden güven aldı.


24 Şubat 2010 Çarşamba
NACİ GÜVEN - Kooperatifin salonunda yapılan kongreye 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü, Ardeşen Halk Bankası Müdürü Sabahattin Çakrak, bazı oda ve dernek başkanları, üyeler ve davetliler katıldı.

Divan başkanlığını15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü’nün yaptığı kongreye, 570 kayıtlı üyeden 157'si katıldı. Konuşmalardan sonra mali raporlar okunarak, oy birliği ile ibra edildi.

Gündem maddelerinin okunup onaylanmasının ardından Son olarak söz alan Pazar Esnaf ve Sanatkâr Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, kendilerine destek veren tüm üyelere teşekkür etti. Kılıç, Genel kurullar birlikte karar alınan ve alınan kararların uygulanması için karşılıklı mutabakata varılan yerler olduğunu ifade ederek, “Esnafımızın içinde bulunduğu zorluklar nedeniyle kredi taksitlerini zamanında yapmaması kooperatifin takip oranını yükseltmektedir. Bizler hiçbir esnafa yasal işlem yapmak istemiyoruz. Bunun içinde şartları sonuna kadar zorluyoruz. Ama maalesef bürokratik nedenler dolayısıyla yasal takip işlemi yapmak zorunda kalıyoruz. Borcu olan üyelerimize yeni bir yapılandırma yaparak ödeme kolaylığı getiriyoruz. Ortaklarımız Halk Bankası şubelerine ve kooperatifimize müracaat ederek bu konuda bilgi edinebilirler.” şeklinde konuştu.


    
 
  hüsniye naiboğlu uçan (31.10.2010 13:59:15)
  sevgili kuzenim ekrem görevinde başarılarının devamını dilerim.
 
  ishak akın (28.02.2010 13:13:42)
  sn başkanım yenı görevınde başarılar dılerım pazar esnafına hayırlı olsun ishak akın
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4598 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost