DURSUN GÜNEŞ GÜLSÜM SİTESİNDE
MHP Pazar Belediye Başkan adayı Dursun Güneş, Pazar'a hizmet için aday olduğunu belirterek siyasi rozet taşımayacağını söyledi.


20 Mart 2009 Cuma
Pazar Kirazlık Mahallesi Gülsüm sitesi'nde seçmenlerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Pazar Belediye Başkan adayı Dursun Güneş, 29 Mart günü yapılacak seçimlerde Belediye Başkanı seçilmesi halinde rozet sökmeyeceğini belirterek, “Ben zaten rozet takmıyorum. Çünkü mahalli seçimlerde partiler değil adaylar öne çıkmalıdır. Başkan seçilen aday genelde seçimlerden sonra rozet çıkarır. Ben bunu bir adım daha ileriye taşıyarak seçim boyunca rozet takmadığım için başkan seçildiğimde de çıkarma ihtiyacı hissetmeyeceğim” dedi.

Dursun Güneş, sadece belediye başkanı değil aynı zamanda Pazar'ın bir bürokratı gibi hizmet sunacağını da kaydederek, “İlçemizin gelişmesi ve yeni projeler kazandırılması için tüm birikimimle çalışacağım. Yıllarca ilçemde hizmet verdikten sonra yurdumuzun birçok yerinde kamu hizmetlerinde bulundum. Özellikle Ankara'da geniş bir yelpazeye yayılan dostluklarımız oldu. Bu bilgi ve birikimimi Pazar'ın gelişmesi için harcayacağım” dedi.


    
 
  Pazarlı (23.03.2009 14:58:07)
  İnşallah pazarlılar doğru analiz yapıp doğru kişiye oy vereceklerdir, iktidarın gücünü kullanarak yarışanlara aldanmıycaklardır, çünkü mahalli idare seçimlerinde aday önemli, aday iyi olmazsa isterse dünya arkasında olsun farketmez, oylar DURSUN GÜNEŞ e...
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4509 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  14  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost