DSP PAZAR İLÇE KONGRESİ YAPILDI
Pazar'da yapılan Demokratik Sol Parti 8. İlçe Olağan Kongresinde Nihat Hacisalihoğlu tekrar başkan seçildi.


28 Şubat 2010 Pazar
Kongreye Rize DSP İl Sekreteri Kenan Murzoğlu, Merkez İlçe Başkanı Alpaslan Kuru, DSP İyidere İlçe Başkanı Maksut Demet, DSP Kalkandere İlçe Başkanı Mustafa Gökyıldız, İl Yönetim Kurulu Üyesi Meryem Çoğalmış, Pazar İşçi Partisi Başkanı Erdoğan Bakoğlu, ADD Başkanı Metin Atasaral, DSP Ardeşen İlçe Başkanı Hasan Sual ve partililer katıldı.

Demokratik Sol Parti (DSP) İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığına Ali Günay, katip üyeliklerine ise Sinan Hacisalihoğlu ile Erdoğan Bakoğlu seçildi.

8.’si yapılan olağan genel kurulda mevcut Başkan Nihat Hacisalihoğlu güven tazeledi. Tek adayla girilen kongreye 30 delegeden 20’si katıldı. Delegenin tamamının oyunu alan Nihat Hacisalihoğlu tekrar başkan seçildi.

Tekrar Pazar DSP İlçe Başkanı seçilen Nihat Hacisalihoğlu teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında, kongreye katılan herkese çok teşekkür eden Başkan Hacisalihoğlu, Demokrasinin son sancılarını çektiklerini belirterek, “Daha öncede buna benzer sancılar çekmiştik. Irak işgaline karşı çıkan Ecevit’i tavsiye eden ABD bugün İran için hükümeti sıkıştırıyor. ABD’nin sabrı taşıyormuş Ecevit Coni’ye geçit vermedi diye koltuğunu yırtmıştı. Aynı Coni bugün bağımsız yargımıza ve ordumuza müdahale ediyor. En güvenilir kurumlarımızı halkımızın gözünden düşürmeye çalışıyorlar. Birileri habire darbe senaryoları üretiyor. Silahlı kuvvetlerimizin üzerinden siyaset yapmaya çalışıyorlar.” şeklinde konuştu.

Nihat Hacisalihoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Tayyar Uzunhasanoğlu, A. Samet Taşkıran, Osman Soral, Ahmet Saymaz, Naci Aktürk, Hasan Aydil, Hüseyin Poyraz, Paşa Oktun ve Tayfur Sarıbaş.


    
 
  metin babuç (07.04.2011 22:36:55)
  bende eskişehır il başkan yardımcısı olarak pazardaki ak güvercin yolcularına başarılar diliyorum. iyiki varsınız iyiki varız. ali hoca ve terzi paşa ya selamlar
 
  osman hacısalihoğlu (06.03.2010 23:20:16)
  nihat hacısalihoğlu nun dsp pazar ilçe başkanlığına seçilmesi bizi sevindirdi başarılar dilerim
 
  ORHAN TÜYSÜZOĞLU (05.03.2010 16:12:05)
  Ben hep sosyal demokrat yöneticilere söylüyorum.yaş ortalamanızı aşağı çekin diye ama hep yukarı gidiyor.Yeni nesile ulaşılmadığı zürece bu iş olmayacak.Yeni yönetime başarılar dilerim
 
  ömer ibrahim taşkıran (03.03.2010 15:30:42)
  pazar dsp ilçe yönetimini kutluyor,yönetimde bir bayan olmamasının eksikliğini belirtiyor,yönetimde bulunan emmioğlu samet taşkırana da çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
  AZİZ HACISALİHOĞLU (01.03.2010 11:04:23)
  Nihat Hacısalihoğlu na dsp ilçe başkanlığına yeniden seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum ve apso-der olarak başarılarının devamını diliyorum. Rize pazar Suçatı köyü derneği başkanı.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4502 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost