DART'TA PAZAR LİSESİ BİRİNCİ OLDU
Rize'de yapılan yetenekli sporcu yarışmalarında erkekler Dart kategorisinde Pazar Atatürk Lisesi'nden Yusuf Pirim birinciliği elde etti.


08 Mart 2011 Salı
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında ortak proje içerisinde devam eden okular arası spor branşlarında yeteneklerini ortaya koyan öğrencilerden, Dart’ta başarılı olanlar beli oldu.

Erkelerde Pazar Atatürk Lisesinden Yusuf Pirim birinciliği elde ederken Derepazarı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Ekrem Tevetoğlu ikinciliği, Muhammet Kandemir ve Furkan Uzun da üçüncülüğü kazandı.

Kızlarda ise Derepazarı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Demet Torlak birinciliği, aynı Lisede öğrenim gören Yeşim Yavaş ikinciliği, Tansu Ebru Demirel ve Hatice Sabuncu da üçüncülüğü elde ettiler.

İlköğretim kategorisinde Hasan Yılmaz İlköğretim Okulu’ndan Ramazan Balcı birinciliği, Mahmutcan Yazıcı ikinciliği, Ahmet Kesepara ve Beytullah Mert de üçüncülüğü kazandılar.

Birinci olan öğrencilere hediyelerini Tesisler Şube Müdürü Kenan Yücel sunarken ikincilere Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa ve üçüncülere de Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Yasin Çakmak takdim etti.


Anahtar Kelimeler : Pazar Lisesi , Pazar Atatürk Lisesi , Dart Yarışması birincisi , Yusuf Pirim
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6205 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost