ÇOCUKLAR, RİZE'YE HAYRAN KALDI
Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı Samsun Kız Yetiştirme Yurdu’ndaki 10 çocuk, Rize'nin Pazar ilçesinde konaklayıp, 5 gün tatil yaptılar.


21 Ağustos 2009 Cuma
13–18 yaş gurubu korunmaya muhtaç çocuklara hizmet veren Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı Samsun Kız Yetiştirme Yurdu’ndaki 10 çocuk, Müdür Tümay Bal ve öğretmen Cevahir Saymaz ile Rize’ye gelerek il ve ilçelerdeki tarihi, turistik yerleri gezdiler.

Karadeniz’in insana huzur veren müthiş doğasında çocuklara doyasıya bir tatil yaşattıklarını söyleyen Samsun Kız Yetiştirme Yurdu müdürü Tümay Bal, Ayder Yaylası, Zilkale, Çat Yaylası, Uzungöl, Palovit Şelaleleri, Şehitlik Köyü ve Sümela Manastırı'na gittiklerini belirterek, “5 gün boyunca başta Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Soyka inşaattan Orhan Saymaz, Saymaz doğramadan Mithat Saymaz tarafından misafir edildik. Tüm masraflarımız adı geçen kişiler tarafından karşılanmıştır. Katkısı olan herkese Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu ailesi olarak teşekkür ederiz. Özelikle Sayın Pazar belediye Başkanımız Ahmet Basa’ya teşekkür ederiz. Bizlere konukseverlik örneği göstererek destek sağladılar. Kendilerini Samsun’a davet ettik. İnşallah ilimizde ağırlamaktan da mutluluk duyacağız.” dedi.
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6561 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  16  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost